reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3cc i kolejna ciąża

Mama3cc

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2020
Postów
27
Czy są tutaj aktualnie mamy po 3cc i są w ciąży lub ją planują. Różne opinie latają na temat cięć,pytałam zaprzyjaźnionej położnej czy faktycznie zdarzają się cięcia w liczbie więcej jak 3 i mówi że tak i wszystko kończy się dobrze🙂 " pocieszyła mnie"😉 Dodałam temat by dowiedzieć się jak inne kobiety przeszły ten piękny czas bycia znów w ciąży.
U mnie sytuacjia wygląda tak
1cc 2009
2cc 2010
3cc 2013
Chodzę regularnie do ginekologa i stwierdził że gdybyśmy się zdecydowali na 4 ciąże to nie ma przeciwwskazań. Blizna piękna brak zrostów. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi🙂
 
reklama
Rozwiązanie
Moja szwagierka jest po 4 cięciu ale lekarz jak wyszedł z sali to powiedział do mnie że mamy z nią pogadać bo on sobie nie wyobraża kolejny raz robić jej cięcie....ale po 4 jest wszystko ok i przeszła bezproblemowo ładnie się zagoiło więc spoko. Napewno zdążają się takie przypadki że 4 i wiecej
Moja szwagierka jest po 4 cięciu ale lekarz jak wyszedł z sali to powiedział do mnie że mamy z nią pogadać bo on sobie nie wyobraża kolejny raz robić jej cięcie....ale po 4 jest wszystko ok i przeszła bezproblemowo ładnie się zagoiło więc spoko. Napewno zdążają się takie przypadki że 4 i wiecej
 
Rozwiązanie
Do góry