reklama

3D Chili, ktoś stosował, opinie?

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez karafunia, 15 Styczeń 2014.

1. karafunia

karafunia Zaciekawiona BB

Witam wszystkie Mamy i Wannabees :p Trafiłam na wywiad z laską, która opowiada jak była na diecie 3D. Wiem, że mi się to o uszy kiedyś obiło no ale tyle tych diet, ale wywiad obejrzałam i teraz szperam tuitam, generalnie zapowiada się jak coś dla mnie.
    [video=youtube;UrTdbBl2XFM]http://www.youtube.com/watch?v=UrTdbBl2XFM[/video]
    Będę wdzięczna za każdą opinię u podzielę się moimi przepisami (które w tej diecie mam wrażenie będą super pasować :D)

2. Anylka

Anylka Zaciekawiona BB

Ja ze dwa lata temu byłam jakiś czas na 3d chili. Jeżeli lubisz generalnie przyprawiać i aromatyczną kuchnię to faktycznie będzie to coś dla Ciebie :p Mi się tam podobało ale wiem, że niektóre laski się zniechęcały bo za dużo tej czy inne przyprawy. Ogólnie to jest fajna dieta, żeby aktywność jakąś wprowadzić w nawyk. Bo energetyzuje fajnie. Spróbuj sobie :rofl2:

3. reklama
  4. wanilla

wanilla Zaangażowana w BB

Na sOs`ie pośledź wątek, więcej się dowiesz może - Dieta 3D Chili - Diety - DietaSOS., bo tutaj to dział diet słabo - tak jakby mamy nie miały z tym problemów :p

5. karafunia

Witam wszystkie Mamy znów :p temat mi troszkę uciekł ale kilka miesięcy temu zaczęłam podstawową wersję tej dietki i przyznam, że rozumiem już skąd jej rosnąca popularność. Jest to z pewnością fajny plan żeby się związać na dłużej bo jest tutaj wszystko czego nam trzeba a brak monotonii i napadów głodu nagłych. Jak dotąd udaje mi się konsekwentnie 2-2,5kg miesięcznie gubić bez jakiegoś specjalnego wysiłki a dla mnie to super. Zamówiłam sobie też olej z 3d chili bo wszyscy zachwalają :)

6. gami

gami Zaciekawiona BB

A co to za olej? Jak on działa??

7. karafunia

Polecam ten artykuł - Opinia i recenzja dietetyka na temat Systemu 3D Chili masz wszystko od 3D Chili rozłożone na czynniki pierwsze i omówione przez dietetyka i jest też dużo o oleju z kapsaicyną

8. katarzy802

katarzy802 Zaciekawiona BB

SŁyszałam o tej diecie. Fajne przepisy które można włączyć do jadłospisu :)

9. maximum

maximum Fanka BB :)

Nie stosowałam tej diety i bardzo wkurzają mnie jej reklamy na różnych portalach i blogach :D.

10. reklama
  11. karafunia

Poleć forum