reklama

3dniowy weekend,gdzie pojechać w zimie?

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez grushka, 1 Luty 2012.

1. grushka

grushka szczęśliwa

Witam,
    może znacie jakieś miejsca przyjazne dzieciom na zimowe wypady? Najlepiej z woj mazowieckiego ale nie koniecznie ;)
    Slyszałam ze w Łomży jest stok dla maluchów ale dla 3 latki to chyba za duże wyzwanie, szukam dziś od rana jakiegoś fajnego miejsca i nic... mam nadzieje że pomożecie?

2. koga

koga Mama Maksa i Julka

ja mojego niespełna 3-latka zabieram w tym roku na narty, najpierw na weekend w nasze góry, a w marcu do Włoch:tak: mój pięciolatek zaliczy w tym roku swój 3 sezon narciarski, a jeździ jak szatan:tak: jeśli tylko Wy kochacie narty, a mała jest żwawa i dobrze rozwinięta fizycznie tzn jeździ na rowerku zwykłym, czy biegowym, hulajnodze i generalnie ją roznosi, to myślę że możecie fajnie rodzinnie i na powietrzu spędzić czas:happy:
    pozdrawiam

3. reklama
  4. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

no tak, jak jest zima to najlepiej pojechać gdzieś na narty, albo w miejsce, gdzie jest góra, albo pagórek, żeby można było pozjeżdżać na sankach. Ale na szczęście mamy już piękną wiosnę i większe pole do popisu, jeśli chodzi o wybór miejsca na wypoczynek, a już niedługo długi czerwcowy weekend, więc fajnie by było coś pomyśleć, gdzie się wybrać. Może nad morze do hotelu Primavera???? Co myślicie??

5. kusmir

kusmir Fanka BB :)

muszę przyznać, że odkąd byłam na firmowym wyjeździe narciarskim w Białce Tatrzańskiej to stwierdziłam, że jest to właśnie takie miejsce doskonale przystosowane dla małych dzieci, warunki były wręcz idealne jak na polskie warunki i już wtedy na stoku można było zauważyć dużo maluchów, poza tym najważniejsze, że nie ma takiego tłoku jak w Zakopanym, mój mały od 3 roku "jeździ" :) i chyba załapał bakcyla, bo cieszy się zwykle na zimę, chociaż w tym roku jeśli uda nam się gdzieś wyskoczyć, to dopiero w lutym

6. tetinka

tetinka Zaciekawiona BB

7. jolalojalna

jolalojalna Zaciekawiona BB

Zima nie jest fajna i nic się nie chce :( Na dworze wiatr, deszcz to nawet na spacer człowiek nie wyjdzie. W zeszłym roku zrobiliśmy sobie mini wycieczkę do term w Uniejowie. Pluskanie się w basenie to dobry sposób na zimową chandrę. Chyba teraz też trzeba się wybrać...

8. Czapczak

Czapczak Początkująca w BB

Polecam Sopot, mało turystów a morze jest piękne zimą

9. doświadczona mama

doświadczona mama Początkująca w BB

ciekawą ofertą na wyjazd mogą być mazury - poszperaj na stronie Noclegi Mazury, nocleg na Mazurach - Hotelisko.pl - osobiście byłam w pensjonacie żurawi kąt w mikołajkach, jest gdzie pospacerować, są trasy biegowe, sporo ciekawych miejsc w samych mikołajkach.

10. reklama
  11. nowoczesnam

nowoczesnam Początkująca w BB

Jeśli zimowy wypad na narty to w góry:) Mnie ogólnie narty nie kręcą, ale po górach lubię chodzić, mają swój niesamowity urok. Co do Mikołajek, także gorąco polecam.

12. mariamena

mariamena Zaangażowana w BB

Zimą jest fajnie nad morzem ! Możecie mi wierzyć albo nie ale o tej porze roku również warto jest się tam wybrać. Ja nie byłam do tego przekonana praktycznie do stycznia tego roku kiedy to wyjechaliśmy na tydzień do Świnoujścia. Pogoda raczej nie skłaniała do wyjazdu w góry a my nie chcieliśmy spędzać wolnego czasu w dużym mieście tak więc pomyśleliśmy : Czemu nie? Wszystkiego w końcu trzeba spróbować.
    Zdecydowaliśmy się na większą miejscowość - Świnoujście i był to bardzo dobry wybór ponieważ życie toczy się tam przez cały rok i praktycznie wszystkie restauracje były pootwierane. Dzięki temu, że było bardzo mało turystów można było nacieszyć się ciszą i spokojem ;) Zwiedziliśmy większość okolicznych miejscowości. Wyskoczyliśmy do Kołobrzegu, Międzyzdrojów, Dziwnowa. Udało nam się również zobaczyć zimowy sztorm ! Niesamowity widok !
    Noclegi są poza tym w tańszych cenach. Nam się udało praktycznie za grosze wynająć świetne mieszkanie na wyłączność (znaleźliśmy je na Baltichome.pl ). Bardzo ładnie urządzone co widać na zdjęciach poniżej. Szczególnie łazienka świetna !
    Aneks kuchenny był całkowicie wyposażony tak więc sami sobie robiliśmy śniadania. Mamy trójkę dzieci i dodatkowo zabraliśmy siostrzenicę tak więc musieliśmy wynająć coś większego ;) Na 75m2 zmieściliśmy się zupełnie.Jedyne co mnie denerwowało to skos nad łóżkiem w sypialnie. Chociaż jak raz się uderzyłam po wstaniu z łóżka to się nauczyłam :D
    602c8ad3d926b7bcc49cf1113d46ea6801094853.jpg
    cde5fc9e1a301fd85bc5f49b103d16078c7814ac.jpg
    909937770ce32346935a3dded563c640e39c4a13.jpg

Poleć forum