reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3miesięczne dziecko nie chce jeść popołudniami

Dołączył(a)
27 Sierpień 2009
Postów
2
Miasto
dublin
Co jest grane?
Moja trzymiesięczna córeczka od trzech dni nie chce jeść popołudniami ani wieczorami. Ciągle płacze a uspokaja się tylko jak trzymamy ją w pionie. Nie chce jeść ani piersi ani butelki, czasem tylko jak dostanie butle jeszcze jak trzymam ją pionowo to pociągnie, ale jeśli tylko próbuję ją przechylić bardziej to picia to zaczyna się z powrotem wycie.
Dodam, że nocą i rano je bez problemu i ściąga wszystko z piersi.
 
reklama
Wg mnie powodem takiego zachowania może być np kolka lub wzdęcie, sprawdź czy dziecko nie ma twardego brzuszka, może też nie odpowiada jej cos z Twojego menu:) dzieci wyczują np zapach czosnku i nie chcą pić takiego mleczka.
 
wydawało mi się mało prawdopodobne, żeby dziecko dostało kolki dopiero w 3 miesiącu. ale na wszelki wypadek dostaje teraz 2 razy dziennie po 10 kropel Espumisanu. i na razie nie ma poprawy.
jeśli chodzi o moją dietę to czosnek ostatnio jadłam w ciąży, także też odpada. a Mała tak samo reaguje jak próbuję jej podać Nutramigen.
 
Mi tagze wydaje sie ze moze to byc zwiazane z tym co jesz w ciagu dnia.Smak mleka sie zminia a ona tego nielubi. Wiadomo przeciesz ze jak dziecko karmisz piersia to je to co ty. Moze to byc tez reakcja alergiczna skoro reaguje tez na ten syrop o ktorym piszesz. Postaraj sie znalespozycje w ktorej jej bedzie odpowiadac piciemoze to pomorze a jak nie to zglos sie lepiej do pediatry dla upewnienia sie ze wszystko wporzadku.Trzymamy kciuki!
 
moja tak się zachowywała jak miała pleśniawki.przez kilka dni nie wiedziałam czemu tak jest aż mi w końcu doradzili żeby zobaczyc na języczek i niestety.smarowałam najpierw aphtinem potem pieluszką z małej moczykiem i przeszło i jadła normalnie już.też myślałam że to kolki to jak ją nosiłam na ramieniu to przestawała płakać.a może jej nie wygodnie jak ją karmisz??moja tak miała.nie lubiła jak była na ramieniu.teraz podkładam poduszeczkę na kolano mała sobie prawie siedzi(prawie!)potrzymuję główkę i pyka sobie butelkę:))pozdrawiam
 
Nie chce jeść ani piersi ani butelki, czasem tylko jak dostanie butle jeszcze jak trzymam ją pionowo to pociągnie, ale jeśli tylko próbuję ją przechylić bardziej to picia to zaczyna się z powrotem wycie.
Dodam, że nocą i rano je bez problemu i ściąga wszystko z piersi.

może ma refluks zołądkowo-przełykowy? To dosyć częsta przypadlośc u niemowlaków..:confused:
 
Do góry