reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3miesieczne niemowle ciagle chce jesc

Renia1990

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Styczeń 2018
Postów
20
Czy to normalne? Moj maluszek skonczyl juz 3 miesiace i niestety nadal chce co chwile jesc. Myslalam ze po 3 miesiacach jedzenie sie normuje a on je jak noworodek. Nic nie moge sobie zaplanowac, strach wyjsc z domu bo wiem ze zaraz bedzie jadl... czy ktos tak jeszcze ma??? Co robic? Przetrzymywac go? Kolezanek dzieci jedza co 3 godziny. Karmie piersia.
 
reklama
Czy to normalne? Moj maluszek skonczyl juz 3 miesiace i niestety nadal chce co chwile jesc. Myslalam ze po 3 miesiacach jedzenie sie normuje a on je jak noworodek. Nic nie moge sobie zaplanowac, strach wyjsc z domu bo wiem ze zaraz bedzie jadl... czy ktos tak jeszcze ma??? Co robic? Przetrzymywac go? Kolezanek dzieci jedza co 3 godziny. Karmie piersia.
Normalne. U mnie unormiwało się dopiero po 5 miesiacu. Noce tylko ładnue spał. Tak to cyc co chwila. Wychodziłam maks na godzine. Teraz skonczył 6 i spokojnie wychodze na 3-4 godziny.
 
Czy to normalne? Moj maluszek skonczyl juz 3 miesiace i niestety nadal chce co chwile jesc. Myslalam ze po 3 miesiacach jedzenie sie normuje a on je jak noworodek. Nic nie moge sobie zaplanowac, strach wyjsc z domu bo wiem ze zaraz bedzie jadl... czy ktos tak jeszcze ma??? Co robic? Przetrzymywac go? Kolezanek dzieci jedza co 3 godziny. Karmie piersia.
normalne :) mleko z piersi to nie tylko jedzenie, ale też picie (jak wody), więc dziecko może domagać się częściej. dlatego też piersią karmi się na żądanie, a nie co 3 godziny i nie dopaja. częściej jedząc dziecko też zwiększa sobie "produkcję", co jest kluczowe w utrzymaniu laktacji.
jeśli Ci to bardzo koliduje z wyjściami, to zawsze możesz ściągnąć mleko i zostawić, żeby ktoś inny nakarmił
 
Nie zawsze mozna sciagnac ja nie ściągam kilka ml a kp 15 miesięcy haha
I Tez butelki nie ruszy .
Tak to normalne :-)
Kazde dziecko jest inne ..minie i będzie mialo dluzsze przerwy:)
To jeszcze potrzeba ssania bliskości i dziecko tez pije .
4 trymestr :)
To wazne dla laktacji:)
Znam dzieci na butelce ktore chciały co chwile.
Takze to nie jest glod kochana :)
Nie daj sobie wmowic ze masz chude mleko czasami!! Polecam blof Hafija i Mataja
 
Ostatnia edycja:
Ja karmilam wszedzie.Bralam synka bo tak mi bylo wygodnie. Mimo KP a mam duzo czasu dla siebie zawsze .
Karmilam wszędzie poprostu dyskretnie.
Dzieci KP przewaznie maja inaczej niz te na mm.
Nawet starsze dzieci lubią czasem powisiec:)
 
Normalne. Moja też wisi. Teraz mniej, ale i tak co godzinę musi być cycus, choć na chwilę.
Tu możesz sobie o tym poczytać:

Link do: Nowonarodzone dziecko bezczelnie siedzi non stop przy cycku! Czyli dlaczego odruch ssania jest ważny i należy go pielęgnować.

Link do: Czy to normalne, że noworodek ciągle „wisi” na piersi? - 100 pytań do matki

A z tym odciąganiem i podawaniem butelki to ja bym uważała, bo może doprowadzić do odrzucenia piersi u dziecka.
Ja nie używam butelek ani smoczków bo zależy mi na jak najdłuższym KP.

4BoJp1.png
 
Mój syn był karmiony mlekiem modyfikowanym. Na początku na receptę specjalne dla wcześniaków i jadł w cyklu 45 jadł,potem 30 spał i znowu. I tak całą dobę. Potem jak miał ze 4 miesiące,to udało się po namysłach z pediatrą pokombinować i jadł co 2 godziny. W wieku 12 miesięcy wstawał jeszcze 2 razy w nocy na karmienie,więc myślę że u Twojego malucha to normalne. Jeszcze trochę cierpliwości. Trzeba to przetrwać ;)
 
Mój syn był karmiony mlekiem modyfikowanym. Na początku na receptę specjalne dla wcześniaków i jadł w cyklu 45 jadł,potem 30 spał i znowu. I tak całą dobę. Potem jak miał ze 4 miesiące,to udało się po namysłach z pediatrą pokombinować i jadł co 2 godziny. W wieku 12 miesięcy wstawał jeszcze 2 razy w nocy na karmienie,więc myślę że u Twojego malucha to normalne. Jeszcze trochę cierpliwości. Trzeba to przetrwać ;)
Dzieci KP maja tez trochę inaczej:)
 
reklama
Do góry