reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3tyg temu urodzilam synka w 22tyg ciazy+3dni ktory zmarl ,wizyte kontrolna mam dopiero we wrzesniu a w przyszlym tygodniu tylko rozmowe tel z lekarzem

Dołączył(a)
18 Czerwiec 2020
Postów
3
Chcialam sie dowiedziec kiedy mozna sie zaczac starac o kolejna ciaze ? To byla moja 1 ciaza I trwala tylko 22tyg chociaz nic nie wskazywalo na to ze skonczy sie przedwczesnie bo czulam sie dobrze I nie mialam zadnych wczesniej boli a tu nagle krwotok w jedno popoludniu a na drugi dzien od razu mocne skurcze ktorych nie udalo sie powstrzymac.
 
reklama
Rozwiązanie
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty😔.
Straciłam córeczkę w styczniu w 23 tygodniu.

Teraz przechodzisz połóg i wizyta u lekarza dopiero po 4-6 tygodniach.
Kochana domyślam się co czujesz, że planujesz już kolejna ciążę. Też przez to przechodzilam.

Daj sobie czas, wiem jak serducho boli.
Zrób badania, odzyskaj równowagę psychiczna.
Czy znasz przyczynę?

U mnie 3 miesiące były jak w kołowrotku, większość jednak była tych złych dni. Wręcz obsesyjnie myślałam o ciąży. Potem zaczęło się zmieniać. Też pragnęłam jak najszybciej znów się postarać, biegałam od lekarza do lekarza.
Fizycznie lepiej poczekać aż gin pozwoli, psychicznie sama musisz czuć bo to będzie kolejne dziecko.
My teraz po 5 miesiącach przystąpiliśmy do...
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty😔.
Straciłam córeczkę w styczniu w 23 tygodniu.

Teraz przechodzisz połóg i wizyta u lekarza dopiero po 4-6 tygodniach.
Kochana domyślam się co czujesz, że planujesz już kolejna ciążę. Też przez to przechodzilam.

Daj sobie czas, wiem jak serducho boli.
Zrób badania, odzyskaj równowagę psychiczna.
Czy znasz przyczynę?

U mnie 3 miesiące były jak w kołowrotku, większość jednak była tych złych dni. Wręcz obsesyjnie myślałam o ciąży. Potem zaczęło się zmieniać. Też pragnęłam jak najszybciej znów się postarać, biegałam od lekarza do lekarza.
Fizycznie lepiej poczekać aż gin pozwoli, psychicznie sama musisz czuć bo to będzie kolejne dziecko.
My teraz po 5 miesiącach przystąpiliśmy do nieśmiałych starań.

Jak będziesz chciała pogadać to śmiało napisz do mnie na priv.
 
Rozwiązanie
Do góry