reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 cykl starań i nic

Moje cykle są 26-28 dni a owu mam raz 12 dnia a raz 8 to bardzo szybko . Chodziłam na monitoring stad wiem kiedy była owu a do tego robię testy owu które kupuje na Allegro za grosze
 
reklama
My zaczynamy teraz 5 cykl i tez narazie bez efektów na robiłam badania na samym początku a mąż dzisiaj ma badanie nasienia więc zobaczymy czy jest coś na rzeczy czy dalej trzeba czekać
 
Dziewczynki, potrzebuję rady...Jestem 10 dzień po trasferze...dziś robiłam bete...wynik <1,20...Wiem,że niski , ale czy jest szansa,że to jeszcze urośnie ? Mój lekarz mówił, że jak wyjdzie negatywny to znaczy,że się nie udało...Ale czy juz mam uznać,że to negatywny.
 
Dziewczynki, potrzebuję rady...Jestem 10 dzień po trasferze...dziś robiłam bete...wynik <1,20...Wiem,że niski , ale czy jest szansa,że to jeszcze urośnie ? Mój lekarz mówił, że jak wyjdzie negatywny to znaczy,że się nie udało...Ale czy juz mam uznać,że to negatywny.
 
Dziewczynki, potrzebuję rady...Jestem 10 dzień po trasferze...dziś robiłam bete...wynik <1,20...Wiem,że niski , ale czy jest szansa,że to jeszcze urośnie ? Mój lekarz mówił, że jak wyjdzie negatywny to znaczy,że się nie udało...Ale czy juz mam uznać,że to negatywny.
Zależy jaki zarodek miałaś podany, ale nie wygląda to za dobrze.
 
Do góry