reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 dni do okresu a test

dorotka119

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Listopad 2020
Postów
42
Kochane kobietki. Zaczęłam starania o dziecko. Tak nie mogę się doczekać. W piątek mam dostać okres za 4 dni. Coś mnie tknęło a zrobię test i wyszło to. Czy jest nadzieja. Czy to za szybko. W 1 momencie radość ale też tak sobie myślę czy to może być realne. Jutro z rana zrobię kolejny innej firmy.
IMG_20201123_090335.jpg
 
reklama
Kochane kobietki. Zaczęłam starania o dziecko. Tak nie mogę się doczekać. W piątek mam dostać okres za 4 dni. Coś mnie tknęło a zrobię test i wyszło to. Czy jest nadzieja. Czy to za szybko. W 1 momencie radość ale też tak sobie myślę czy to może być realne. Jutro z rana zrobię kolejny innej firmy. Zobacz załącznik 1205262
Pozytywny.. Jutro zrób kolejny, a dla pewności beta najlepiej
 
Miałam identyczna kreskę w 23dc, też brakowało 5 dni do @;) teraz szaleje 20 miesięczna córeczka. Ja testowałam bo dla mnie to nie było stresujące, żadnego ciśnienia że ma być juz. W przeciwnym wypadku testowanie przed @ może powodować rozczarowanie więc cierpliwość wtedy bardziej popłaca
 
reklama
Wygląda na pozytyw.
Mi ostatni wyszedł 4 dni przed miesiączka niby, ale chyba trafiłam na krótszy cykl i było 2 dni przed 🤔 tak czy siak jestem w 20 Tc, także powoli gratuluję 🙂
 
reklama
Kochane kobietki. Zaczęłam starania o dziecko. Tak nie mogę się doczekać. W piątek mam dostać okres za 4 dni. Coś mnie tknęło a zrobię test i wyszło to. Czy jest nadzieja. Czy to za szybko. W 1 momencie radość ale też tak sobie myślę czy to może być realne. Jutro z rana zrobię kolejny innej firmy. Zobacz załącznik 1205262
Tak to pozytyw 😍😍. Gratki ! To szybko Ci wyszedł ten pozytyw jak przed @. Ja dziś dzień po @ i negatyw :(. Daj znać koniecznie jutro jak jutrzejszy test. A ten jakiej firmy miałaś?
 
Do góry