reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 dni do okresu a test

dorotka119

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Listopad 2020
Postów
42
Kochane kobietki. Zaczęłam starania o dziecko. Tak nie mogę się doczekać. W piątek mam dostać okres za 4 dni. Coś mnie tknęło a zrobię test i wyszło to. Czy jest nadzieja. Czy to za szybko. W 1 momencie radość ale też tak sobie myślę czy to może być realne. Jutro z rana zrobię kolejny innej firmy.
IMG_20201123_090335.jpg
 
reklama
reklama
Tak to pozytyw 😍😍. Gratki ! To szybko Ci wyszedł ten pozytyw jak przed @. Ja dziś dzień po @ i negatyw :(. Daj znać koniecznie jutro jak jutrzejszy test. A ten jakiej firmy miałaś?
Właśnie kupiłam taki zestaw. A ten który robiłam był gratis to testów owulacyjnych nie wiem jakiej firmy. Jutro z rana próbuje. Ale się boję.
 

Załączniki

  • IMG_20201123_214600.jpg
    IMG_20201123_214600.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 82
Budujące. Obym się nie rozczarowała. Byle do jutra jeśli 3 testy wyjdą pozytywnie to chyba też się uciesze .:)
No u Ciebie całkiem ładna jest ta kreska, ja tą swoją to ledwo widziałam. Problem polegał też na tym, że robiłam test rano. Po 30 sekundach cisnęłam do torebki bo przecież nic nie ma. A po południu dopiero go wyrzucałam i tu zdziwienie. Potem robiłam drugi, jak mi się wydawało w dniu @.. Ale wg wszelakich usg to już było dwa dni po 🙂
 

Załączniki

  • IMG_20200809_171343.jpg
    IMG_20200809_171343.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 119
No u Ciebie całkiem ładna jest ta kreska, ja tą swoją to ledwo widziałam. Problem polegał też na tym, że robiłam test rano. Po 30 sekundach cisnęłam do torebki bo przecież nic nie ma. A po południu dopiero go wyrzucałam i tu zdziwienie. Potem robiłam drugi, jak mi się wydawało w dniu @.. Ale wg wszelakich usg to już było dwa dni po 🙂
A kiedy poszłaś 1 raz do lekarza? Bo zaluzmy ze się udało to jest sens dzwonić? Czy poczekać troche
 
reklama
Do góry