reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 Kąty - Nasze domu, mieszkania, kąciki dla Bobasków

marcelinoowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2012
Postów
256
Miasto
Warszawa
Pochwalę się naszym Majowym kącikiem :-)

edit: zdjęcie z telefonu więc troszkę niewyraźne...

2013-05-20 07.39.07.jpg
 

Załączniki

  • 2013-05-20 07.39.07.jpg
    2013-05-20 07.39.07.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 455
reklama
Piękny kącik!! Pamiętam jak wrzucałaś kiedyś linka od pościeli i tam właśnie spodobała mi się pościel podobna do tej co Ty masz ale w niebiesko-brązowe paseczki..Bo tych misiów/piesków to zatrzęsienie.. W sklepie widziałam taką i pani do mnie "ale to takie niedzieciowe"..to po 1-po co sprzedaje,po2-wolę takie niż te wspomniane pieseczki,misiaczki..
CUUUDO :-)
 
A dziękuję Morena i Naya :-) Mi też ta pościel pierwsza wpadła w oko. I te niebieskie paseczki też są śliczne. Gdybym miała drugiego chłopca, z pewnością wybrałabym w kolorze niebieskim :-):-)
 
reklama
Marcelinowa super urządzony pokoik, tak jasno i minimalistycznie. Ja urządzam kącik swojego szkraba ale nie mam takich zdolności dekoratorskich:-Dchoć bym chciała
 
Do góry