reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 Kąty - Nasze domu, mieszkania, kąciki dla Bobasków

reklama
hehe dziewczyny obiecuje ze zrobię zdjęci jutro rano...ale bez Natalki łóżka bo jeszcze nie skęcone ...nie wymienili mi jeszcze jednej części którą dali w innym kolorze :) .... jestem wypompowana sprzątaniem po tym remoncie ale nareszczie wszystko juz jest prawie na swoich miejscach :) Maja może przychodzić na świat :)
 
Dziewczyny super kąciki macie teraz tylko czekać na właścicieli ;-)

u nas tak skromnie tez tylko kącik bez żadnego szału
a właścicielka i tak najbardziej lubi duże łóżko rodziców i rano obowiązkowo dosypia na naszym łóżku dobrze że w nocy śpi w swoim łóżeczku bez problemu :tak:

PS falbanka nie z tej parafi ale zamawiałam dużego misia a przyszły duże pieski :baffled: a już nie chciało mi się odsyłać wymieniać i tak zostało a to i tak na pół roku bo jak się materac da niżej to już falbanka tam sie nie zmieści
 

Załączniki

  • SAM_4517.jpg
    SAM_4517.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 242
  • SAM_4519.jpg
    SAM_4519.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 233
  • SAM_4518.jpg
    SAM_4518.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 232
  • SAM_4522.jpg
    SAM_4522.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 232
  • SAM_4497.jpg
    SAM_4497.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 243
Teri- bardzo ładnie!!! Falbanka się zmieści-będzie po prostu zachodzic na szufladę:tak: A Daria juz jaka duża. Sprawia wrażaenie starszej:tak: Śliczna jest.
 
Witam dziewczyny... zgodnie z obietnicą, wstawiam pokoik moich dziewczynek....bez łóżka Natalki.... no i resztę zabawek trzeba poznosić :pa.jpgb.jpgc.jpgd.jpge.jpgf.jpgg.jpg
 

Załączniki

  • a.jpg
    a.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 326
  • b.jpg
    b.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 321
  • c.jpg
    c.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 315
  • d.jpg
    d.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 319
  • e.jpg
    e.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 319
  • f.jpg
    f.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 322
  • g.jpg
    g.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 318
teri, ewelina ślicznie macie!

A to nasz sypialniany malutki kącik (słoneczka brak z oknem i tak jakoś ponuro wyszedł :-( ):

zdjęcie 1.jpgzdjęcie 2.jpgzdjęcie 3.jpg
 

Załączniki

  • zdjęcie 1.jpg
    zdjęcie 1.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 307
  • zdjęcie 2.jpg
    zdjęcie 2.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 286
  • zdjęcie 3.jpg
    zdjęcie 3.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 309
reklama
Do góry