reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 Kąty - Nasze domu, mieszkania, kąciki dla Bobasków

EWELINA, SARA, TERI - piękne Wasze pokoiki!!!! Cudne!!!

SARA - ja nadal jestem pod wrażeniem Waszego mieszkanka. Super je zrobiłaś!



Może też dzisiaj wstawię na wątek pokoik Lenki i Natalki.
 
reklama
Kurczę.. wszystkie maluszkowe pokoiki/kąciki piękne.. jakaż to radość przy szykowaniu :-D

Nieśmiało wrzucę i Antkowego kącika przymiarkę - ciasny, bo sypialnia malutka, ale jakoś się pomieścimy, mam nadzieję.. Literki będą wisiały inaczej, będą jeszcze ramki na zdjęcia na ścianie koło półeczki i zastanawiam się głęboko nad tym, czy potrzebny nam przewijak.. musiałby być taki na łóżeczko, bo komoda za wąska, a znów na łóżeczku już by przejścia brakowało. Będziemy się chyba po prostu gimnastykować z przebierkami na łóżku :dry:

DSC_0244-1.jpgDSC_0247.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0244-1.jpg
    DSC_0244-1.jpg
    57,6 KB · Wyświetleń: 323
  • DSC_0247.jpg
    DSC_0247.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 295
Ines- mam tą samą komodę dla Natali i tak jak Dmuchawiec mówi, też położyłam przewijak wzdłuż:tak: i jest ok. Jak sobię poradzę dzisiaj z prasowaniem i układaniem to wrzucę fotke:)
 
Ines- mam tą samą komodę dla Natali i tak jak Dmuchawiec mówi, też położyłam przewijak wzdłuż:tak: i jest ok. Jak sobię poradzę dzisiaj z prasowaniem i układaniem to wrzucę fotke:)

koniecznie pokaż foty i powiedz, czy jest wygodnie z takim ułożeniem przewijaka, bo komoda dość wysoka jest.. :tak:
 
A to tymczasowy kącik Natalii :) Jeszcze jakieś zabaweczki by się przydały:)SAM_0238.jpg
Ines- z tym przewijakiem jest ok na tej wysokości przynajmniej dla mnie (164cm :))
 

Załączniki

  • SAM_0238.jpg
    SAM_0238.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 307
reklama
reklama
Do góry