reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 miesieczne dziecko nie chce jesc

Julka96

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2020
Postów
64
Hej, mam problem z Moja 4,5 miesieczna córka. Od urodzenia karmie ja mlekiem modyfikowanym Nam optipro plus 1. Do tej pory jadla chetnie, od urodzenia miala kolki i mleko zawsze ja uspokajalo, jednak od ponad miesiaca przy kazdej probie karmienia jest placz i krzyk. Gdy tylko poczuje smoczek i mleko w buzi zaczyna sie wiercik i odwracac glowe, pozniej zaczyna plakac. Wypije dopiero po ok. 20 minutach i to jest dziwne ze z paczatku nie chce a pozniej je. Jezdzilam z nia po lekarzach i mala jest zdrowa. Probowalam tez zmieniac smoczki i dawac mleko co 4h ale nic to nie dalo. Nawet po calej przespanej nocy( spi 10 godzin) nie chce wypic mleka. Prosze pomozcie, nie mam juz sil na te jej awantury przy jedzeniu;(
 
reklama
Ja bym jednak próbowała zmienić mleko. Może na zwykle optipro,żeby nie było tak drastycznie. A jak to nie pomoże to w ogóle jakieś inne np Hipp lub Bebiko.
 
reklama
A to mleko się przypadkiem mocno nie pieni? W bebilonie z reguły najpierw jest sporo piany która dopiero później opada. Może konsystencja jej przeszkadza?
Z poczatku mleko jest troche spienione ale czy jest czy nie to i tak nie chce jesc. Dawalam jej tez krople na kolki bo tak zalecil pediatra ale nic nie pomoglo. Lekarz powiedzial tez ze kazde mleko jest takie samo i nie ma sensu zmieniac
 
Tez myslalam ze to zabkowanie bo od jakiegos czasu mala sie slini i wszystko bierze do buzi ale nie ma opuchnietych ani zaczerwienionych dziasel i wode pije normalnie
Kurcze..u nas właśnie przez ząbkowanie były problemy z jedzeniem a szczególnie z mlekiem jak jest stan zapalny w buzi to chyba to mleko inaczej smakuje dziecku a raczej nie smakuje
 
reklama
Niby nie, wszystko jej po staremu.. zauwazylam tez ze mala rzadziej robi kupki, co 2 dni i nie wiem czy to ma jakis zwiazek bo podobno u dziecki karmionych mm to normalne
U nas to co 4-5 dni były.. Teraz jak je ,,normalnie,, to jest już oki.. ale co do mleka.. U nas tak było jak Bebilon zmienił recepturę.. No nie była mała zadowolona ,nie chciała już tak chętnie pić mleka.. Później się przyzwyczaiła do tego składu.. ale poczatki łatwe nie były
 
Do góry