reklama

4 miesieczne niemowle rwie sie do siadania

Rozwiązania
0
Witam, moja corka za chwile skonczy 4 miesiace. Gdy trzymam ja od siebie to spina sie czesto podnoszac nogi i glowke, jakby chciala usiasc, czasem przy tym sie denerwuje. Wiem ze to za wczesnie na siadanie, dlatego doradzcie co zrobic, zeby nie wyrzadzic krzywdy dla kregoslupa?

reklama

Wiktorka88 O

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
To normalne zachowanie, ćwiczy w ten sposób mięśnie brzucha. Dziecko siada z pozycji czworakiej, a nie z pleców także nie martw się :)

olcia1718

Rozwiązania
41
Dokładnie to cwiczenie miesni ,nie siadanie
Pozwól jej :-)
A dziecko siada prawidłowo z czworaka,moj synek usiadl przy raczkowaniu.

kinga30

Rozwiązania
4
To normalne zachowanie, ćwiczy w ten sposób mięśnie brzucha. Dziecko siada z pozycji czworakiej, a nie z pleców także nie martw się :)
A moje 2 usiadły z pleców. Ale spokojnie córka ćwiczyła tak odkąd skończyła 3 miesiące, udało jej się usiąść w dniu w którym skończyła 6 miesięcy ☺

Wiktorka88 O

Rozwiązania
1
A moje 2 usiadły z pleców. Ale spokojnie córka ćwiczyła tak odkąd skończyła 3 miesiące, udało jej się usiąść w dniu w którym skończyła 6 miesięcy ☺
Oczywiście jest to możliwe nie mniej jednak nie jest to prawidłowa pozycja do śniadania. Dzieci siadają z pozycji czworakiej, najczęściej najpierw raczkuja, a następnie siadają

kinga30

Rozwiązania
4
Oczywiście jest to możliwe nie mniej jednak nie jest to prawidłowa pozycja do śniadania. Dzieci siadają z pozycji czworakiej, najczęściej najpierw raczkuja, a następnie siadają
Pozycja do siadania jest jak najbardziej prawidłowa dzieci mogą siadać tak samo z pozycji na plecach jak i z czworaków, nie jest powiedziane, że musi z czworaków. Najważniejsze, żeby zrobiło to samodzielnie bez jakiegoś obstawiania poduszkami

reklama

olcia1718

Rozwiązania
41
Pozycja do siadania jest jak najbardziej prawidłowa dzieci mogą siadać tak samo z pozycji na plecach jak i z czworaków, nie jest powiedziane, że musi z czworaków. Najważniejsze, żeby zrobiło to samodzielnie bez jakiegoś obstawiania poduszkami
Dokładnie .
Jednak to na pewno ćwiczenie miesni moj synek tez tak robil, bo na samo siadanie to trochę za wcześnie:)
I racja czasem sie zdarza,że dzieci nie raczkuja wtedy siadaja normalnie a nie z czworaka.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry