reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 tygodnie po poronieniu, a pozytywny test ciazowy

Ja tak miałam :) w zeszłym roku w październiku puste jajo, a w listopadzie byłam znowu w ciąży tez się zdziwiłam 😅 skoro test tydzień temu był negatywny to raczej coś jest na rzeczy. Powodzenia 🍀🍀🍀
Huff mam nadzieję że u mnie też tak będzie. Ale trochę byłoby to dziwne zeby do zajścia w ciążę musiałabym poronic. Ja jestem jeszcze chora na endometrioze i policystyczne jajniki dlatego ciaza o której mówiłam miałam przez metodę invitro i lekarz twierdził ze to jedyny sposób dla mnie na ciążę. Z mężem staraliśmy się sami ponad 2 lata.
 
reklama
Huff mam nadzieję że u mnie też tak będzie. Ale trochę byłoby to dziwne zeby do zajścia w ciążę musiałabym poronic. Ja jestem jeszcze chora na endometrioze i policystyczne jajniki dlatego ciaza o której mówiłam miałam przez metodę invitro i lekarz twierdził ze to jedyny sposób dla mnie na ciążę. Z mężem staraliśmy się sami ponad 2 lata.
Organizm który był w ciąży bardzo szybko zachodzi w kolejną, bo jest jakby do niej przyzwyczajony. Masa kobiet Zachodzi w ciążę zaraz po połogu, znam też przypadek gdzie para starała się latami i jak już jedno zaskoczyło, tak zaraz drugie się mimo antykoncepcji pojawiło.
Jeżeli tydz temu test był negatywny to myślę, że teraz jest to nowa ciąża.
 
Tez poszłabym na bete ,zeby wiedzieć czy rośnie czy to nowa ciąża, po 4 tyg powinno spaść beta po tamtej ciąży, ale nie wiadomo jak wysoka była, a byłaś na kontroli po poronieniu ?
 
Tez poszłabym na bete ,zeby wiedzieć czy rośnie czy to nowa ciąża, po 4 tyg powinno spaść beta po tamtej ciąży, ale nie wiadomo jak wysoka była, a byłaś na kontroli po poronieniu ?
Byłam na kontroli tydzien p poronieniu przez mocne bole brzucha. Robili mi wtedy betę miałam 1180 w piątek na poniedziałek kazali powtórzyć i była już na 175 czy coś takiego. Od tamtego czasu nie mialam żadnych kontroli ponieważ mieszkam za granicą a tu nie sprawdzają no chyba że coś się dzieje nie tak.
 
Huff mam nadzieję że u mnie też tak będzie. Ale trochę byłoby to dziwne zeby do zajścia w ciążę musiałabym poronic. Ja jestem jeszcze chora na endometrioze i policystyczne jajniki dlatego ciaza o której mówiłam miałam przez metodę invitro i lekarz twierdził ze to jedyny sposób dla mnie na ciążę. Z mężem staraliśmy się sami ponad 2 lata.
ja o syna starałam się ponad 3 lata, w końcu „pykło” przy drugiej inseminacji. Szybko zaczęliśmy się starać o drugie ze względu na wcześniejsze problemy i ku naszemu zdziwieniu zaszłam przy pierwszej próbie (puste jajo), myslalam ze to głupi przypadek tarka ciąża i już nigdy nie zajdę i ku naszemu zdziwieniu znów się udało przy pierwszym podejściu, teraz mam dwójkę cudownych dzieciaczków, także jak widzisz natura robi sobie z nami co chce ;) trzymam moncno kciuki za ciebie 🙏🙏
 
Byłam na kontroli tydzien p poronieniu przez mocne bole brzucha. Robili mi wtedy betę miałam 1180 w piątek na poniedziałek kazali powtórzyć i była już na 175 czy coś takiego. Od tamtego czasu nie mialam żadnych kontroli ponieważ mieszkam za granicą a tu nie sprawdzają no chyba że coś się dzieje nie tak.
Bo chodzi mi o to czy wszystko się oczyściło, tu u nas tak po 4 tyg zalecają, myślę że to może być nowa ciąża ale bez bety się nie dowiesz
 
reklama
Ja jestem w podobnej sytuacji . Zaczęłam krwawić 29.10 dziś jest 18.11 ostatni test zrobiłam gdzieś 13.11 już beta zaczęła tak spadać ze nic na teście nie było widać, normalnie negatywny a wcZoraj (17.11) zrobiłam tak z ciekawości bo został mi ostatni test w szufladzie i znow jest pozytywny (co prawda może za szybko bo jestem dopiero kilka dni po owu) ale łezka się zakręciła, powtórzę test gdzieś za około tygodnia
 
reklama
Do góry