reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

40 tydzień ciąży - straszne bóle brzucha

Dołączył(a)
26 Czerwiec 2014
Postów
2
Witam,

jestem w 40 tygodniu ciąży, 24 czerwca minął termin porodu. Nie martwiłabym się tym, gdyby nie to, że od kilku dni bardzo mocno boli mnie brzuch, uda i plecy. Czytałam że może być to normalne, ale czy aż tak ? Dziś rano od 2:30 miałam skurcze, regularne co 20 minut (4) następnie zrobiły się nieregularne. Najgorsze jest to, że ból jest nie do zniesienia ten pomiędzy nimi. We wtorek byłam u ginekologa, miałam 1,5 cm rozwarcia, szyjka skrócona na 1 cm. Dziś przez cały dzień boli mnie brzuch, jest to taki cierpnący ból, jakbym miała coś ciężkiego przywiązanego do brzucha. Ciężko znaleźć pozycję, w której ból ustępuje. Zastanawiam się czy nie panikuje i czy udać się do szpitala, czy poczekać? Dodam, że jestem chora na zespół policystycznych jajników, a w lipcu zeszłego roku przeszłam laparoskopię i histeroskopię.

Proszę o jakieś rady, może któraś z mam miała podobnie?
 
reklama
Objawy wskazują na zbliżający się poród. Może to trwać kilka dni, ale też szyjka może skrócić się błyskawicznie, podobnie z rozwarciem. Ja byłam u lekarza 3 dni przed porodem i twierdził, że jeszcze długa bajka, a tu raz dwa i już Szymek był na świecie.
 
Do góry