reklama

40 tydzień ciąży - straszne bóle brzucha

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Pm91, 26 Czerwiec 2014.

1. Pm91

Pm91 Początkująca w BB

Witam,

jestem w 40 tygodniu ciąży, 24 czerwca minął termin porodu. Nie martwiłabym się tym, gdyby nie to, że od kilku dni bardzo mocno boli mnie brzuch, uda i plecy. Czytałam że może być to normalne, ale czy aż tak ? Dziś rano od 2:30 miałam skurcze, regularne co 20 minut (4) następnie zrobiły się nieregularne. Najgorsze jest to, że ból jest nie do zniesienia ten pomiędzy nimi. We wtorek byłam u ginekologa, miałam 1,5 cm rozwarcia, szyjka skrócona na 1 cm. Dziś przez cały dzień boli mnie brzuch, jest to taki cierpnący ból, jakbym miała coś ciężkiego przywiązanego do brzucha. Ciężko znaleźć pozycję, w której ból ustępuje. Zastanawiam się czy nie panikuje i czy udać się do szpitala, czy poczekać? Dodam, że jestem chora na zespół policystycznych jajników, a w lipcu zeszłego roku przeszłam laparoskopię i histeroskopię.

Proszę o jakieś rady, może któraś z mam miała podobnie?

2. jopal

jopal Fanka BB :)

A nie lepiej dla świętego spokoju podjechać na izbę na ktg i wszytsko będzie jasne.

3. reklama
  4. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

leć do lekarza zamiast siedzieć na forum

5. Robrojka

Robrojka Zaciekawiona BB

Objawy wskazują na zbliżający się poród. Może to trwać kilka dni, ale też szyjka może skrócić się błyskawicznie, podobnie z rozwarciem. Ja byłam u lekarza 3 dni przed porodem i twierdził, że jeszcze długa bajka, a tu raz dwa i już Szymek był na świecie.

Poleć forum