reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...

reklama
Witajcie o czy może świadczyć
Wodnisty przezroczysty śluz.
Ból krocza oraz pośladków.
Ból szybok ustępuje.
Zdążają się również często silne bóle w dole pleców promieniujących do pośladków, też mijają dość szybko.
Zdążają się również bóle jak na okres i skurcze.
Ruchy od jakiegoś czasu są słabsze.
Dodatkowo doszła straszna zgaga i nic nie pomaga wcześniej wypiłam szkalnke mleka i pomogło a teraz już nic nie pomaga.
Jesteś w 40tc, nie rozumiem czemu nie jedziesz na ktg sprawdzić co się dzieje ... Może właśnie zaczyna się poród, może trzeba sprawdzić co z dzieckiem
 
A może przez te bóle nie czujesz, że się rusza? Tak czy siak, porod się pewnie zaczyna.
Na zgage polecam syrop gaviscon
 
reklama
U mnie jak śluz zmienił konsystencję na wodnisty to zwiastowało to poród. Ale to U MNIE. U Ciebie to może być zupełnie co innego. Nie rozumiem dlaczego nie skontaktowałaś się z ginekologiem lub nie pojechałaś na IP. To, że wczoraj na wizycie było wszystko ok, nie znaczy, że nie mogło ulec zmianie. Tym bardziej, że ruchy osłabły. Przez forum nikt ani Ciebie ano dziecka nie zbada. Nikt nie wie skąd te zmiany.

Czasami mam wrażenie, że niektórym dostęp do internetu nie służy...
 
reklama
Do góry