reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4dniowe zarodki

Dołączył(a)
30 Listopad 2016
Postów
3
Witam ! Tak czytam wszystkie fora dotyczace in vitro I Jestem pelna obaw ! Jestem 4 dpt 4 dniowego zarodka I szukam informacji na ten temat jednak Nic nie znalazlam , wszedzie sa tylko 2,3 lub 5 dniowe zarodki . Czy to znaczy ze nie mAm szans ? Dlaczego przetransferowali mi 4 dniowy zarodek ?
 
reklama
Witam ! Tak czytam wszystkie fora dotyczace in vitro I Jestem pelna obaw ! Jestem 4 dpt 4 dniowego zarodka I szukam informacji na ten temat jednak Nic nie znalazlam , wszedzie sa tylko 2,3 lub 5 dniowe zarodki . Czy to znaczy ze nie mAm szans ? Dlaczego przetransferowali mi 4 dniowy zarodek ?

Ale to byla blastocysta juz byla?
 
Ale masz zapis, że to zarodek 4 dniowy, jaki etap rozwoju? A jeśli nawet, może labo widziało, że jest groźba degeneracji zarodka i większe szanse miał w Twoim organizmie. Myślę, że bez powodu nie skracaliby czekania na blastocystę, albo transferowali w takim momencie , że zarodek już dorósł do tej formy. W żadnym wypadku nie zmniejsza to Twoich szans, spokojnie:)
 
Juz doczytałam poprzednią wypowiedż:) Poza pytaiem o etap rozwoju reszta mojej odpowiedzi pasuje:)
 
Do góry