reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

4latek szczypie rówieśników w przedszkolu

Dołączył(a)
18 Październik 2019
Postów
1
Rozwiązania
0
Witam, bardzo proszę o pomoc
Dostaje któraś z kolei skargę od Pan w przedszkolu ze mój syn szczypie rówieśników ,wcześniej tak nie robił a chodzi już z tymi dziećmi drugi rok ,wydaje mi się ze robi to ze znudzenia lub żeby zwrócić na siebie uwagę zawsze byk bardzo grzeczny bawił się sam zawsze same superlatywy były od Pan na koniec dnia .Jedna z nauczycielek nazwała go Filipem (tak mi sam z krzykiem opowiadał i ze zdenerwowaniem) i powiedział Mamo ja krzyczałem na Panią ze ja jestem Kacper nie Filip (pewnie takie porównanie bo Filip być może jest niegrzeczny) .Dzis dowiedziałam się ze kary są bo albo jeśli dalej gryzie odzie do zerówki gdzie dzieci są integracyjne albo na jadalni siedzi sam albo do łazienki sam itd.napewno jest tez mojej winy bo dostaje dużo rzeczy co chce często .ale dziwne ze szczypie dzieci w przedszkolu nas członków rodziny w domu nie .pomocy co robić!?
 
reklama

Maminek31

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Kwiecień 2019
Postów
325
Rozwiązania
0
A czy rozmawiałaś z synem? Co on mówi- dlaczego szczypie? Moja 3 letnia córka powiedziała że dziewczynka w przedszkolu jej dokuczała, a Pani w przedszkolu poskarżyła że to moja córka pobiła Amelke. Druga sprawa to tłumaczyć, tłumaczyć i jeszcze raz tłumaczyć ze nie wolno, że tak się nie robi, jak by on się czuł jak by go ktoś szczypał...
Poza tym to nie podoba mi się to karanie w przedszkolu. Chyba porozmawiałabym z nauczycielką.
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry