reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4tydzień i 5dzień ciąży (3tydzien od zaplodnienia) czy ktos tam cos widzi??

Dołączył(a)
11 Kwiecień 2012
Postów
4
Dziewczyny moze któras sie zna na tych zdjeciach, ja juz mam jakies glupie mysli bo sie naczytalam o pustym jaju itd i ogarnia mni przerazenie:(
 

Załączniki

  • 32095_54304_13338040880088_c2aab5d8691b8327935f2cb348fefc9e1cebea97-w602.jpg
    32095_54304_13338040880088_c2aab5d8691b8327935f2cb348fefc9e1cebea97-w602.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 1 577
reklama
Veegas25, no a co Ci powiedział lekarz wykonując to usg????
Jak piszesz w temacie-jesteś w bardzo wczesnej ciąży, niektóre aparaty usg nawet by jej nie uchwyciły :tak: Robiłaś test z krwi betaHCG??? Jak rośnie? Prawidłowo?
 
Taa... Najlepiej to się naczytać:] Ja w 4 tygodniu na USG tez miałam puste jajo, a w zasadzie pusty pęcherzyk, a teraz Zuzka kopie tak, że aż boli;) Po prostu w 4 tygodniu nie było jej jeszcze widać:) A co na to lekarz??
 
Kiedy zmieniłam lekarza i poszłam na pierwszą wizytę byłam w 4 tc ale nawet o tym nie wiedziałam, chociaż dzidziuś był bardzo wyczekiwany. I mimo, że ginekolog ma super sprzęt to ciąża nie była widoczna i w sumie nawet nie skupialiśmy się na szukaniu jajeczka a kiedy poszłam już 2 tyg później było już jajeczko z bijącym serduszkiem. Bądź cierpliwa i za 2-3 tyg idź na kolejne usg
 
No lekarka mi powiedziała że to bardzo wczesna ciąża ale że gratuluje i bardzo sie cieszy(to akurat taka dalsza znajoma). Dała mi skierowanie na mase badan i kazała przyjsc za miesiąć. Tylko ja ani nie mam nudnosci ani nic, boli mnie czasem brzuch, a piersi to już w ogole, nie da się ich dotknąć. Wiem ze nie kazda kobieta ma nudnosci. Badania mam zrobic dopiero z tydzien przed wizytą zeby byly najaktualniejsze. Przezpisala jod, kwas foliowy bralam wczesniej juz,i kazala sie oszczedzac, powiedziala co moge a czego nie i tyle. Tylko mowie Wam ze tak sie naczytalam, ze teraz to boje sie czy w ogole serduszko zaczelo bic itp. Ale jestem niedobra mama że nie wierze w swojego bąbelka co?? :(
 
nie czytaj tych głupot, dodatkowo się stresujesz a to nie wskazane dla bąbelka, ja jestem osobą, która ciąże przechodzi bezobjawowo, leciutkie mdłości - bardziej ze stresu niż ciąży, nie miałam wymiotów, zaledwie 2 razy wymiotowałam i też raczej nie przez ciążę, swędziały mnie tylko piersi i bolały, teraz 16 tc nadal brak objawów, lekka zgaga i rosnący brzuszek:)
ciesz się kochana bąbelkiem i dbaj o siebie
 
Tak zrobię...bede myslala pozytywnie, po pracy polece do sklepu i kupie jakies śliczne małe ubranko może..??hehe dzieki za wsparcie, bedę informowała co i jak.
 
U mnie mdłości zaczęły się od 7 tygodnia ciąży i trwały do 14 tygodnia. 4 tydzień to jeszcze za wcześnie na takie objawy, zwykle zaczyna się od 6 tygodnia lub później, a niektórych nie mdli wcale. Na usg widać będzie zarodek dopiero gdzieś za 2 tygodnie, więc bądź spokojna i nie czytaj za dużo albo nabierz dystansu. Pozdrawiam.
 
Veegas, nie czytaj tych głupot na necie o pustych jajach płodowych itp. Różne rzeczy po tym się sobie wmawia i dołuje się po czytaniu takich informacji. Zrób tak jak Ci lekarka poradziła. Mdłości tak wcześnie baaaaardzooo rzadko się pojawiają. U mnie np. były ok. 7 tyg, ale nie każda kobieta je ma! Odpoczywaj, zdrowo się odżywaj i nie stresuj się! A na następnej wizycie na pewno zobaczysz już malutkiego człowieczka z bijącym serduszkiem :-D:tak: Powodzenia!
 
reklama
Ja po mdłościach dowiedziałam się, że jestem w ciąży(4 tydzień) także widzisz, każdy ma inaczej i dlatego najlepiej nic nie czytać:D
 
Do góry