reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5/6 tydzień Pęcherzyk ciążowy i żółtkowy/ brak zarodka

Przeniosłam badanie USG na ten piątek żeby nie czekać do kolejnego. Bardzo mnie martwi tak niska Beta w 3 dni 9%.
Tyskaaa, jak czytam Twoje wynik mam identyczne jak TY. Ostatnia miesiączka 14 luty, w miarę regularne cykle co 28-29 dni . Owulacje miałam około 28-01.03. Betę zrobiłam w ubiegłym tygodniu w środę miałam 5000 tys. później w poniedziałek 9700, w poniedziałek na usg pęcherzyk ciążowy i żółtkowy bez zarodka. Powtórne usg mam we wtorek po świętach . też martwię się bardzo , w szczególnosci że raz już miałam podobną sytuację i nie zakończyła się dla mnie pomyślnie ale wiem że każdy przypadek jest inny ..
 
reklama
Ja jestem w podobnej sytuacji . Miesiączkę miałam 13.02 w tamtym tygodniu zrobiłam betę i przyrost był tylko 31% . Przestraszyłam się i zadzwoniłam do lekarza i poprosiłam o pilną wizytę na usg wyszło że zarodek ma 3mm (to był 5tc+5d) i bijące serce. Powiedział że zarodek jest mniejszy niż powinien być ale to nie powód do obaw następne usg mam 7 kwietnia.
 
Ja jestem w podobnej sytuacji . Miesiączkę miałam 13.02 w tamtym tygodniu zrobiłam betę i przyrost był tylko 31% . Przestraszyłam się i zadzwoniłam do lekarza i poprosiłam o pilną wizytę na usg wyszło że zarodek ma 3mm (to był 5tc+5d) i bijące serce. Powiedział że zarodek jest mniejszy niż powinien być ale to nie powód do obaw następne usg mam 7 kwietnia.
Dziś zrobiona Beat HCG po 48h i wzrost tym razem mam 90% , z 9000 tysięcy na 16800....już sama nie wiem co o tym myśleć, czekam na wtorek i na USG i wierzę że zarodek się pojawi i serduszko bijące...czy jest to możliwe że Beta spowalnia, później szybko wzrasta i znów może spowalniać... bo pewnie za kilka tygodni spowolni ?
 
Tyskaaa, jak czytam Twoje wynik mam identyczne jak TY. Ostatnia miesiączka 14 luty, w miarę regularne cykle co 28-29 dni . Owulacje miałam około 28-01.03. Betę zrobiłam w ubiegłym tygodniu w środę miałam 5000 tys. później w poniedziałek 9700, w poniedziałek na usg pęcherzyk ciążowy i żółtkowy bez zarodka. Powtórne usg mam we wtorek po świętach . też martwię się bardzo , w szczególnosci że raz już miałam podobną sytuację i nie zakończyła się dla mnie pomyślnie ale wiem że każdy przypadek jest inny
Dziś zrobiona Beat HCG po 48h i wzrost tym razem mam 90% , z 9000 tysięcy na 16800....już sama nie wiem co o tym myśleć, czekam na wtorek i na USG i wierzę że zarodek się pojawi i serduszko bijące...czy jest to możliwe że Beta spowalnia, później szybko wzrasta i znów może spowalniać... bo pewnie za kilka tygodni spowolni ?
Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze u Ciebie. Ważne, ze rośnie. Daj znać po USG czy coś wyszło. Ja idę jutro na betę, a w piątek mam USG.
 
Dziś zrobiona Beat HCG po 48h i wzrost tym razem mam 90% , z 9000 tysięcy na 16800....już sama nie wiem co o tym myśleć, czekam na wtorek i na USG i wierzę że zarodek się pojawi i serduszko bijące...czy jest to możliwe że Beta spowalnia, później szybko wzrasta i znów może spowalniać... bo pewnie za kilka tygodni spowolni ?
Trzymam kciuki żeby było ok. Pamiętaj ciąża to nie matematyka :) Teraz zostaje czekać na usg.
 
Ja jestem w podobnej sytuacji . Miesiączkę miałam 13.02 w tamtym tygodniu zrobiłam betę i przyrost był tylko 31% . Przestraszyłam się i zadzwoniłam do lekarza i poprosiłam o pilną wizytę na usg wyszło że zarodek ma 3mm (to był 5tc+5d) i bijące serce. Powiedział że zarodek jest mniejszy niż powinien być ale to nie powód do obaw następne usg mam 7 kwietnia.
Jak po wizycie ?
 
Na szczęście wszystko dobrze. Dzidziuś urósł teraz jest za duży co do tygodnia ciąży ale tylko o kilka dni. A na początku byłam przerażona miałam za mały przyrost w becie bo tylko 31% i był za mały, a tu proszę tak wyrósł [emoji28]
Jak po wizycie ?
IMG_20210408_085853.jpeg
 
Witam, mam mieć dzisiaj wizytę u lekarza. Prawdopodobnie jestem w 5 +1 tygodniu, czy jest szansa, że lekarz w tym czasie potwierdzi ciążę?
 
reklama
Ja według OM byłam w 6 + 1 tygodniu i było widać tylko pęcherzyk ciążowy i mały zarys pęcherzyka zółtkowego. Po tygodniu byłam na kolejnej wizycie i okazało się ze widać zarodek i jest to 6+1 tydzień, a nie 7 + 1 tydzień według OM.
Myślę ze są szanse na zobaczenie pęcherzyka ciążowego, jak nic więcej nie będzie widać to się nie stresuj i odczekaj tydzień - dwa do kolejnego badania.
 
Do góry