reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 cesarskie cięcie

Dołączył(a)
24 Lipiec 2022
Postów
6
Hej kochane mam pytanie, czy znajdę tutaj mamę która tak jak ja przeszła już 4 cesarskie cięcie i jest w piątej ciąży? Urodziłam córeczkę 17.11.2021 roku a dziś jestem w prawie 10 tygodniu piątej ciąży, lekarza mam w przyszły poniedziałek ale chciałam ty przeczytać jakieś pozytywne komentarze Mam które były lub są w podobnej sytuacji
 
reklama
Hej kochane mam pytanie, czy znajdę tutaj mamę która tak jak ja przeszła już 4 cesarskie cięcie i jest w piątej ciąży? Urodziłam córeczkę 17.11.2021 roku a dziś jestem w prawie 10 tygodniu piątej ciąży, lekarza mam w przyszły poniedziałek ale chciałam ty przeczytać jakieś pozytywne komentarze Mam które były lub są w podobnej sytuacji
Ja bym chciała mieć druga i nie wiem czy będę miała. Mogę zapytać czemu aż tyle CC?
 
Ja bym chciała mieć druga i nie wiem czy będę miała. Mogę zapytać czemu aż tyle CC?
Pierwsze poprostu nie dałam rady, drugie że względu na szybkie zajście po pierwszej no a trzecia już że względu na to że to już trzecia, tak samo jak czwarta ;) rodziłam 2011, 2012, 2014, 2021
 
Może pomyśl o Vbac. Nie wiem skąd jesteś, ale niektóre szpitale przeprowadzają poród naturalny nawet po 4cc. Wklejam zdjęcie ze strony szpitala św. Zofii w Warszawie.
 

Załączniki

  • IMG_5173.jpeg
    IMG_5173.jpeg
    71 KB · Wyświetleń: 143
Może pomyśl o Vbac. Nie wiem skąd jesteś, ale niektóre szpitale przeprowadzają poród naturalny nawet po 4cc. Wklejam zdjęcie ze strony szpitala św. Zofii w Warszawie.
To jest jedyny szpital, który się tego podejmuje. Może ewentualnie Oleśnica. I raczej nie z takim krótkim odstępem.

Autorko, mam koleżankę po 4 cięciach, odstęp między ostatnimi podobny. Wszystko ok. Trzymam za Was kciuki ❤️
 
Moja koleżanka ma 5 dzieci, każdy z porodów to było CC, mniej więcej co 2 lata. Przy 4 i 5 stres miała spory, ale wszystko ok. Ona zdrowa, dzieci też :)
 
Moja koleżanka ma 5 dzieci, każdy z porodów to było CC, mniej więcej co 2 lata. Przy 4 i 5 stres miała spory, ale wszystko ok. Ona zdrowa, dzieci też :)
Moja ostatnia córeczka ma 10 miesięcy a u mnie 10 tydzień ciąży dlatego mam takiego stracha bardzo się boje ale staram się myśleć pozytywnie
 
A jak przebiegały cięcia?
Masz zrosty?
Ostatnie 4 CC były małe komplikacje pęcherz był przyrośnięty do macicy chcieli go odseparować ale pękł i miałam go szyty tydzień miałam cewnik tak pozatym żadnych powikłań prócz ciążowych (nadciśnienie) ale to w każdej ciąży.
O zrostach nic mi niewiadomo nic lekarze nie mówili
 
reklama
Ostatnie 4 CC były małe komplikacje pęcherz był przyrośnięty do macicy chcieli go odseparować ale pękł i miałam go szyty tydzień miałam cewnik tak pozatym żadnych powikłań prócz ciążowych (nadciśnienie) ale to w każdej ciąży.
O zrostach nic mi niewiadomo nic lekarze nie mówili
To u mnie pełno zrostów. Ostatnie cięcie trwalo ponad 2 godziny
 
Do góry