reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

5-latki a pneumokoki

Wiki_28

styczeń '02 lipiec '05
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2005
Postów
2 226
Miasto
podkarpackie
Witam
Zastanawiam się nad zaszczepieniem córki szczepionką PNEUMO 23 przeciw pneumokokom
Co o tym myślicie, czy w tym wieku jest sens ?
 
reklama
Jeśli chodzi o 5-latka to nie jest to duży wydatek, szczepionka kosztuje ok 47 zł
Pewnie zaszczepię Wiki zawsze to jakaś ochrona
 
Ja też chcę zaszczepić Kacpra, bo chodzi do przedszkola i znosi mi do domu różne infekcje, zwłaszcza gardłowe.
 
reklama
Ja ostatnio byłam na kontroli z Magdą i ponieważ od września idzie do zerówki doszłyśmy z lekarką do wniosku że ją też trzeba zaszczepic Pneumo23 i jedyny problem to brak szczepionki w aptece i nie wiem kiedy będzie:no:
 
Do góry