reklama

5 latki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2010' rozpoczęty przez sylwia_d, 19 Maj 2015.

1. sylwia_d

sylwia_d Mama Oliwki i Mariuszka

Witam drogie mamusie pisze odnośnie naszych pięciolatków.
    Moja córcia urodziła się w 2010 roku 16 lipca ważyła 3640 g i mierzyła 59 cm w tej chwili ma 98 cm i wazy 15,5 kg nie wiem co robić lekarze bagatelizują jej wzrost chociaż od roku urosła 2,5 cm.

2. LucyF

LucyF Fanka BB :)

A miesci sie w centylach? Moze Wy rodzice jestescie niewysocy.? Warto to kontrolowac i trzymac reke na pulsie aby w odpowiednim momencie zareagowac

3. reklama
  4. sylwia_d

Ja mam 170 cm maz 175 cm ogolnie w rodzinie jest granica 168 cm kobiety a mezczyzni do 188 cm corka ma teraz 98 cm chociaz we wrzesniu miala 95 cm ledwo miesci sie w 3 centylu a synek za to ma 91 cm juz

5. LucyF

LucyF Fanka BB :)

To faktycznie jestescie wysocy. Ale skoro lekarze na obecnym etapie nie widza problemu to moze warto tylko obserwowac. Moja kolezanka miala taki problem z corka ale duzo pozniej. Najwazniejsze zeby zalapac sie z hormonem wzrostu przed pokwitaniem u dziewczynek.

Ostatnia edycja: 20 Maj 2015
  6. sylwia_d

ogolnie u mnie w miescie sa lekarze do niczego z oczkami miala problem to ze wyrosnie pojechalam do lodzi i okazalo sie ze juz od dawna powinna nosic okulary. Więc przez to sie martwie ze oni poprostu maja to gdzies a pozniej bedzie problem.

7. marta1210

marta1210 Fanka BB :)

Moja jest mała, 108 cm. Na Twoim miejscu poszukalabym specjalisty

Poleć forum