reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 latki

sylwia_d

Mama Oliwki i Mariuszka
Dołączył(a)
16 Grudzień 2010
Postów
3 203
Miasto
Bełchatów
Witam drogie mamusie pisze odnośnie naszych pięciolatków.
Moja córcia urodziła się w 2010 roku 16 lipca ważyła 3640 g i mierzyła 59 cm w tej chwili ma 98 cm i wazy 15,5 kg nie wiem co robić lekarze bagatelizują jej wzrost chociaż od roku urosła 2,5 cm.
 
reklama
A miesci sie w centylach? Moze Wy rodzice jestescie niewysocy.? Warto to kontrolowac i trzymac reke na pulsie aby w odpowiednim momencie zareagowac
 
Ja mam 170 cm maz 175 cm ogolnie w rodzinie jest granica 168 cm kobiety a mezczyzni do 188 cm corka ma teraz 98 cm chociaz we wrzesniu miala 95 cm ledwo miesci sie w 3 centylu a synek za to ma 91 cm juz
 
To faktycznie jestescie wysocy. Ale skoro lekarze na obecnym etapie nie widza problemu to moze warto tylko obserwowac. Moja kolezanka miala taki problem z corka ale duzo pozniej. Najwazniejsze zeby zalapac sie z hormonem wzrostu przed pokwitaniem u dziewczynek.
 
Ostatnia edycja:
ogolnie u mnie w miescie sa lekarze do niczego z oczkami miala problem to ze wyrosnie pojechalam do lodzi i okazalo sie ze juz od dawna powinna nosic okulary. Więc przez to sie martwie ze oni poprostu maja to gdzies a pozniej bedzie problem.
 
Do góry