reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 letni rozrabiaka a niemowlak

wiki.25

mama kochanych brojków
Dołączył(a)
12 Listopad 2005
Postów
3 046
Miasto
Trójmiasto :)
hmm mam 5 letnniego rozrabiaka wlasnie staramy sie z mezem o druga dzidzie mam nadzieje ze owocne te starania byly :D..ale wracajac do tematu to wlasciwie troszeczke obawiam sie jak zareaguje moj synek..jest bardzo bardzo energicznym dzieckiem i nielubi sluchac...czy moze ktoras z was miala podpbne problemy??
 
reklama
Kiedy rodziłam Sebastiana miałam rozbrykanego Patryka w domu. Różnica między nimi to 5 lat. Nigdy nie było większych problemów. A kiedy Sebastian podrósł i zaczął rozumieć intencje Patryka złapali świetny kontakt. Teraz bawią się razem bez problemów. Czasami są między nimi kłótnie, ale to normalne. Patryk w tej chwili nie jest już tak rozbrykany, jak w wieku 5 lat. Sebastian dużo się od niego uczy i jest bardzo bystrym dzieckiem. Myślę, że bez starszego brata nie byłby takim mądralą. :D
Będzie dobrze. Możesz spokojnie starać się o następnego malucha. :)
 
WIki starajcie się. Nasz tez do spokojnych nie należy, ale jak na razie z brzuszkiem obchodzi sie bardzo ostrożnie. no i widac, że sie cieszy. Co bedzie jak maleństwo pojawi się na świecie nie wiem, ale mam nadzieję, że w porzadku.
 
ja tez mam takiego 5 latka - urwis niesamowity - czasmi ma w glebokim powazaniu co do niego mowimy :) ale na dzidzie czeka z niecierpliwoscia i mam nadzieje ze tak juz zostanie - tak wiec wiki - do dziela :)
 
Ja też się nad tym zastanawiałam, moja Wikunia 28/11/05 skończy 5 lat, a my właśnie staramy się o następną dzidzię :), ale tak sobie myślę, że na Wikę dobrze wpłynie rodzeństwo. Póki co jest wychowywana jak jedynaczka i mam wrażenie, że już widać niektóre brzydkie zachowania. Poza tym Wikula bardzo, bardzo chciałaby mieć siostrę lub brata, codziennie kiedy leży już w łóżku opowiada mi czego mogłaby nauczyć malucha...to takie słodkie :) Staramy się już piąty cykl, na razie bazskutecznie, ale walczymy :) Może się uda :)
 
reklama
Do góry