reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 miesieczne niemowle nie chce pic wody

Dla tego lekarza nie ma wytlumaczenia ze kobieta nie ma pokarmu. Mi powiedzial ze mam rozebrac sie do pasa do naga, dziecko cale gole i ma sie po mnie "tarzac" caly dzien to na nastepny pokarm sie pojawi. Nie testowalam:o Niby taki obeznany a chore dziecko chcial mi zaszczepić......:wściekła/y:
 
reklama
Nasz pediatra tez jest "specyficzny" bo on twierdzi- i tu cytat jego słów "kobieta ma CYCKI po to zeby CYCKAMI karmila. A mleko mm służy do malowania scian"...... Noz sie w kieszeni otwiera jak slyszy sie takie brednie.....
Jak by mi tak lekarz powiedział, nie przebierala bym w słowach.
 
To ciekawe co by mi powiedzial... Ja dostalam mleko 5 dni po porodzie i to tak dziwnie ze nastepnego dnia juz go nie bylo. I moj maluch jest na mm...

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
Jest zdrowy? Ma się dobrze? Mój od drugiej doby dostawał mm, same położne przynosiły bo widziały ze się męczę, tylko że ja karmilam piersią dodatkowo tylko przez dwa miesiące. Na początku bardzo źle się czułam, bo tylko słuchałam; sztuczne mleko to nie mleko...to się zgadza, ale jakieś wartości też musi mieć. U mnie siostra na 3 tygodniowe maleństwo które karmi tylko mm.

A odnośnie wody, mój wcale nie chciał pić wody, ale zaczął jak matula moja na czubeczku łyżeczki sypnela do szklanki wody cukru, oczywiście bez mojej wiedzy.
 
Dla tego lekarza nie ma wytlumaczenia ze kobieta nie ma pokarmu. Mi powiedzial ze mam rozebrac sie do pasa do naga, dziecko cale gole i ma sie po mnie "tarzac" caly dzien to na nastepny pokarm sie pojawi. Nie testowalam:o Niby taki obeznany a chore dziecko chcial mi zaszczepić......:wściekła/y:
To co Ty masz za lekarza? Nie możesz go zmienić?
 
Masakra z takim pediatra... Ale podobalo mi sie rozebrac sie do pasa i gole dziecko polozyc na sobie. To sie stosuje w szpitalu zaraz po porodzie. Jesli w tedy nie zadziala to juz nie zadziala, albo tak jak u mnie zadziala z opuznieniem i tylko na jeden dzien [emoji6]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziecko dopaja się wodą tylko jak goraczkuje lub są upały. Więc dopajanie woda jest zbędne.
A po takich papkach można jak najbardziej dac mleko widocznie dziecko tego potrzebuje.
Można tez dawać pokarm między karmieniami wtedy ma jakby dodatkowy posiłek i najwyżej przy następnym karmieniu mlekiem mniej wypije
 
reklama
Moja córka też nie chce pić wody ani soków w ogóle mało pije. Niby musi pić ale przecież na siłę jej nie wleje
 
Do góry