reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 poronień + Trombofilia

Dzięki dziewczyny za wsparcie! Zrobiliśmy sobie przerwę od tematu. Nie czytałem też forum od tamtego czasu. Było nam to potrzebne,

Renoxd współczuję głęboko [emoji174] Czy obydwa dzieciaczki rozwijają się nieprawidłowo? Robiliście może badanie Kirow? Twoja żona ma prawo mieć dość. To niezwykle wyczerpujące mieć nadzieję i tak szybko ją tracić. Przytul ja ciepło ode mnie i pozwól płakać. Nawet możecie razem to robić. To potrafi zbliżyć.
Tak sobie myślę, że w Łodzi jest dr Malinowski. Pojedźcie tam. Zapytajcie, czy uzna wam badania, które macie. On naprawdę uznaje inne badania. Zapytajcie wprost, czy jest w stanie wam pomóc, jaki ma na was plan. Może jak żona poczuje się zaopiekowania przez lekarza, a on naprawdę to robi, to będzie łatwiej podjąć jej ta ostatnia próbę.
Wirtualnie jestem z wami [emoji178] bardzo, bardzo mi przykro [emoji22]

Tak, obydwa rozwijały się nieprawidłowo. Myślę, że po prostu spróbujemy jeszcze raz, tak jak do tej pory. Nie mamy siły już latać do Lekarzy po całej Polsce. Ewentualnie zrobimy to badanie HIR.

Hej czytam Twój przypadek i mój jest bardzo podobny. Krwiak w 9tc obumarcie i łyżeczkowanie. Testydna trombofilia.
Jak u Ciebie sprawa wyglada aktualnie?

W trakcie starań, od miesiąca.
 
reklama
Do góry