reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5-te urodziny, Warszawa - gdzie???

zebrra

Potrójna mama :)
Dołączył(a)
18 Październik 2005
Postów
8 274
Miasto
Warszawa/Sulejówek
Dziewczynki mam pytanie, zbliżają się 5-te urodziny mojej córci , no i z tego powodu chcemy zrobić jej przyjęcie, może macie pomysły gdzie takie przyjęcie urządzić? Generalnie chodzi mo o Warszawę..
Pozdrawiam
 
reklama
Zebrra dużo zdróweczka dla twojej starszej pociechy. Bo z suwaczka wynika, ze to chyba dzisiaj. Niech sie chowa mamusi i tatusiowi i maleństwu oczywiście też. Mam nadzieję, że zabawa sie udała. :laugh:
 
Karola7 starsznie dawno mnie tu nie było i dopiero zobaczyłam Twoją wiadomość... Dziękuję bardzo za życzenia!!!

Ja wobec tego z racji świąt życzę całej Twojej rodzince zdrówka, spokoju ducha i oczywiście spełnienia tych najskrytszych marzeń!!!

 
jestem za organizowaniem przyjęć w domu z orginalnymi pomysłami. u nas jutro urodziny Oli i zaproszone dzieci będą min. piekły chlebki dla soich rodziców
 
Fajowy pomysł, tylko, że mi chyba brakuje takich organizatorskich zdolności, myślę, że przerosłaby mnie taka gromadka maluchów... :)
 
witam. ja polecam salę zabaw CHOCHLIK koło Janek.
jest tam bardzo miła obsługa, a co najważniejsze dla dzieci - duża konstrukcja z trampoliną i armatkami. dzieci bawią się tam świetnie:-). duża jest też część restauracyjna dla rodziców i pyszna kawa.
 
WITAJCIE. JA POLECAM NOWE MIEJSCE POD WARSZAWĄ.
:-)TO JEST SALA ZABAW CHOCHLIK W ŁAZACH (OK.4 KM. OD JANEK W STRONĘ GRÓJCA - ZA MAGDALENKĄ).
:tak:SALA JEST NOWIUTKA I CZYŚCIUTKA. KONSTRUKCJA JEST DUŻA Z TRAMPOLINĄ I ARMATKAMI. DUŻA JEST TEŻ SALKA URODZINKOWA I CZĘŚĆ RESTAURACYJNA Z PYSZNĄ KAWĄ. CO NAJWAŻNIEJSZE TO TO, ŻE ONI NIE IDĄ NA ILOŚĆ TYLKO NA JAKOŚĆ.
;-)OBSŁUGA JEST BARDZO MIŁA. MOŻNA U NICH ZAMÓWIĆ POCZĘSTUNEK I TORT. JA ROBIŁAM TAM URODZINKI SYNKA NIEDŁUGO PO OTWARCIU I IMPREZA PODOBAŁA SIĘ WSZYSTKIM NASZYM GOŚCIOM. STO LAT BYŁO ŚPIEWANE PRZY GITARZE.
:-)SALA JEST TAK ŁADNA, ŻE NAWET TELEWIZJA POLSKA NAGRYWAŁA TAM PROGRAM "MIĘDZY MAMAMI"
:-)ZRESZTĄ SPRAWDŹCIE SAMI. "RZUT BERETEM OD WARSZAWY" (LEPIEJ JECHAĆ NIŻ STAĆ W KORKACH)

SALA "CHOCHLIK" - POLECAMY RAZEM Z WOJTUSIEM
 
witajcie. Ja polecam nowe miejsce pod warszawą.
:-)to jest sala zabaw chochlik w łazach (ok.4 km. Od janek w stronę grójca - za magdalenką).
:tak:sala jest nowiutka i czyściutka. Konstrukcja jest duża z trampoliną i armatkami. Duża jest też salka urodzinkowa i część restauracyjna z pyszną kawą. Co najważniejsze to to, że oni nie idą na ilość tylko na jakość.
;-)obsługa jest bardzo miła. Można u nich zamówić poczęstunek i tort. Ja robiłam tam urodzinki synka niedługo po otwarciu i impreza podobała się wszystkim naszym gościom. Sto lat było śpiewane przy gitarze.
:-)sala jest tak ładna, że nawet telewizja polska nagrywała tam program "między mamami"
:-)zresztą sprawdźcie sami. "rzut beretem od warszawy" (lepiej jechać niż stać w korkach)

sala "chochlik" - polecamy razem z wojtusiem
nie polecam tej sali zabaw!!! Organizowałam tam urodziny dla swojej 6 letniej córy. Wczesniej była tam na urodzinach swojej przyjaciółki po:
1. Animacje dokładnie takie same jak na urodzinach wczesniejszych, i tak naprawdę to tylko malowanie buzi dzieciaków
2. Poczęstunek bardzo ubogi
3. Tort mały i baaaardzo drogi
4. Cena w porównaniu do jakości zbyt wygórowana.
Odradzam!!!
 
Ja najbardziej lubię imprezy domowe lub ogródkowe (mój syn ma to szczęście, że jest majowy, i zawsze robimy urodziny w plenerze). Ale jak ktoś nie ma chęci czy warunków, to wg mnie godna polecenia jest kawiarnia Kalimba na Żoliborzu.
 
reklama
Ja mam podobne zdanie na ten temat,najlepsze urodziny są po prostu w domu. Może bardziej kameralne,ale z pewnością klimat jest o wiele lepszy niż na placu zabaw,zawsze staram się dbać o wszystkie szczegóły dotyczące urodzin mojego syna:)
 
Do góry