reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 testów negatywnych, mogę być w ciąży?

agutkowa19

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Luty 2018
Postów
54
Witajcie, jestem tu nowa i błagam o radę dziewczyny.
Współżyje z moim chłopakiem regularnie od 6 miesiecy- zawsze z prezerwatywą, żadna nigdy nie pękła ani nie zsunęła się. Moje cykle zawsze były regularne 29-30 dni. Jednak teraz okres spóźnia mi sie już tydzień. W dzień spodziewanej miesiączki zauważyłam na majtkach duża ilość gęstego białego śluzu, który po dotknięty był jakby „suchy i z kuleczkami” nigdy takiego nie mialam i się przeraziłam. Od dnia spodziewanej miesiączki zrobiłam 5 testów ciążowych z czego 2 z moczu porannego i wszystkie były z wynikiem negatywnym. Od ostatniego stosunku minęło 14 dni- oczywiście po wytrysku prezerwatywa nie pękła i nie była dziurawa, bo nic z niej nie „wyciekało”. Bardzo się niepokoję, ponieważ nie czuje żebym miła dostać okres. Jedyny objaw jaki mam to powiększone i bolesne piersi. Od wczoraj zaczął bolec mnie tez prawy jajnik. Dodam, że mam znikome ilości białego, mętnego śluzu. Myślicie, że testy mogą się mylić i mogę być w ciąży? Od tego tygodnia jestem kłębkiem nerwow i wieczorami płacze z przerażenia. Jeżeli jutro okres się nie pojawi planuje we wtorek iść do ginekologa. Ale może powiecie przed co o tym wsyztskie sądzicie?
 
reklama
Rozwiązanie
Witajcie, jestem tu nowa i błagam o radę dziewczyny.
Współżyje z moim chłopakiem regularnie od 6 miesiecy- zawsze z prezerwatywą, żadna nigdy nie pękła ani nie zsunęła się. Moje cykle zawsze były regularne 29-30 dni. Jednak teraz okres spóźnia mi sie już tydzień. W dzień spodziewanej miesiączki zauważyłam na majtkach duża ilość gęstego białego śluzu, który po dotknięty był jakby „suchy i z kuleczkami” nigdy takiego nie mialam i się przeraziłam. Od dnia spodziewanej miesiączki zrobiłam 5 testów ciążowych z czego 2 z moczu porannego i wszystkie były z wynikiem negatywnym. Od ostatniego stosunku minęło 14 dni- oczywiście po wytrysku prezerwatywa nie pękła i nie była dziurawa, bo nic z niej nie „wyciekało”. Bardzo się niepokoję, ponieważ...
Były w miarę regularne czasem zdarzało się przesunięcie ;) pęcherzyk w dniu wizyty miał 5t3d czekałam na serduszko tydzień :) byłam w dniu w którym zrobiłam pierwsze test pozytywny :) lekarz tez był w szoku ;) zorientowałam się ze coś jest nie tak bo imprezie z okazji dnia kobiet bo upiłam się 2 drinkami [emoji23][emoji23] to było w sobotę potem robiłam dwa testy oba wyszły negatywne i dopiero za tydzień w sobotę rano wyszedł pozytywny. Poszłam na bete oczywiście i od razu do lekarza. Myślałam ze umrę z rozpaczy dziś jestem szczęśliwa mama :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Tak to moze byc grzybica jesli jest z grudkami..to nie ma nic wspólnego spozniajacym sie okresem
Organizm to nie zegarek spoznia Ci sie i tyle..
Gdybys wspolzyla bez gumki np przerywany to byloby ryzyko ale skoro caly czas w gumce to przestan sobie ciążę wmawiac..
Bo nie zsunela sie ani nie pekla.
Myslisz ze Ty jedna ktorej okres sie spoznia.?
 
Tak to moze byc grzybica jesli jest z grudkami..to nie ma nic wspólnego spozniajacym sie okresem
Organizm to nie zegarek spoznia Ci sie i tyle..
Gdybys wspolzyla bez gumki np przerywany to byloby ryzyko ale skoro caly czas w gumce to przestan sobie ciążę wmawiac..
Bo nie zsunela sie ani nie pekla.
Myslisz ze Ty jedna ktorej okres sie spoznia.?
Oczywiście, że nie jestem jedyna. Wiem, że panikuję, ale zrozum, że mam w głowie mętlik, bo mimo, że prezerwatywa nie pękła ani nie zsunęła się to pozostaje 10% szans na to, że ejakulat przedostał się do moich dróg rodnych. Mam dopiero 19 lat i pierwszy raz w życiu spóźnia mi się okres. Stąd ten ogromny niepokój. Mam już umówioną wizytę do ginekologa, więc uciesze się jeżeli to tylko grzybica
 
Ale skad ten ejakulat? skoro gumka byla..
? stosunek byl 14 dni temu testy negatywne przestań sobie wkręcac..Test 14 dni po by wyszedl..
Ginekolog jeszcze nic nie zobaczy na tym etapie dopiero gdzies za polotra dwa tyg jakby ciąża byla.
Moze bo powiększony blonach sluzowych ale one okres tez wskazuja.
Dla mnie spoznia Ci sie okres i tyle.
Boisz sie to idz po inna anty plus gumki i tyle.
 
reklama
Witajcie, jestem tu nowa i błagam o radę dziewczyny.
Współżyje z moim chłopakiem regularnie od 6 miesiecy- zawsze z prezerwatywą, żadna nigdy nie pękła ani nie zsunęła się. Moje cykle zawsze były regularne 29-30 dni. Jednak teraz okres spóźnia mi sie już tydzień. W dzień spodziewanej miesiączki zauważyłam na majtkach duża ilość gęstego białego śluzu, który po dotknięty był jakby „suchy i z kuleczkami” nigdy takiego nie mialam i się przeraziłam. Od dnia spodziewanej miesiączki zrobiłam 5 testów ciążowych z czego 2 z moczu porannego i wszystkie były z wynikiem negatywnym. Od ostatniego stosunku minęło 14 dni- oczywiście po wytrysku prezerwatywa nie pękła i nie była dziurawa, bo nic z niej nie „wyciekało”. Bardzo się niepokoję, ponieważ nie czuje żebym miła dostać okres. Jedyny objaw jaki mam to powiększone i bolesne piersi. Od wczoraj zaczął bolec mnie tez prawy jajnik. Dodam, że mam znikome ilości białego, mętnego śluzu. Myślicie, że testy mogą się mylić i mogę być w ciąży? Od tego tygodnia jestem kłębkiem nerwow i wieczorami płacze z przerażenia. Jeżeli jutro okres się nie pojawi planuje we wtorek iść do ginekologa. Ale może powiecie przed co o tym wsyztskie sądzicie?
Nikt ci nic nie wywróży, idź jutro na beta hcg i będziesz mieć pewność
 
Rozwiązanie
Do góry