reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 tydzień ciąży

I objawami się nie kieruj czy wszystko jest ok jedynie jeśli byś krwawiła lub czuła bardzo mocny ból to do lekarza
Skomplikowane te nasze ciążę są :D kompletnie zapomniałam jak to jest ,ostatni raz byłam w ciąży 13 lat temu ,ale gdyby nie brak miesiączki i rosnący brzuch ,to nawet bym nie wiedziała że jestem w ciąży :D,w 6 tygodniu już było synusia widać ,a tu takie nie wiadome wszystko jest :)
 
reklama
Witam dziewczyny ,może któraś z Was miała podobna sytuację .Robiłam test od soboty już 4 razy i za każdym dwie kreski (ta druga bledsza) ,byłam wczoraj u ginekologa i nic nie widać,wypadałoby już 5 tydzień ciąży.Dzisiaj od rana czuję skurcz podbrzusza,raz mocniej raz słabiej tak jakby okres się zbliżał,upławy były lekko różowe rano ,a już nie są .Czy któraś z Pań miała podobna sytuację ?faktycznie jest to ciąża ,czy nie mam co się nastawiać.
Zrób betę i progesteron i na konsultację do lekarza. Różowe plamienia mogą świadczyć o niskim progesteronie, może trzeba będzie suplementować.
 
Tak ,wiem kiedy miałam owulację bo tylko wtedy współżyłam z mężem a 5 tydzień został policzony od ostatniej miesiączki.Bety nie mierzyłam ,ale to możliwe że tydzień czasu testy pokazują 2 kreski a USG nic ?
Tak. Ja właśnie tak mam teraz. Ciążę widać przy becie 1000. W zależności od sprzętu wypada to nawet w 6tc z groszami. Także spokojnie, powtórz USG za dwa, a najlepiej za trzy tygodnie to być może będzie już widoczne bijące serduszko.
 
Ile jesteś po owulacji?

Jeżeli ciąża jest młoda, a beta niska lekarz nic nie zobaczy na USG.

Natomiast różowe plamienie i fakt, że testy ciągle wychodzą blade jest trochę niepokojący. Kolor kreski nie służy do oceny prawidłowego rozwoju ciąży, jednak wraz z upływem czasu bety w organiźmie jest coraz więcej i siła rzeczy kreska powinna ciemnieć. Ja bym zrobiła betę i przyrost. I progesteron. Dla spokoju ducha
 
Cześć Dziewczyny! 🥰

Jestem na waszym forum od kilku dni, miałabym do was pytanie. A mianowicie, zawsze miałam regularne miesiączki, jednak ostatni cykl trwał aż 48 dni. @ dostałam 20/03 i trwała aż 11 dni 😱 zazwyczaj trwają 4-5 dni. Teraz od kilku dni miesiączka mi się spóźnia znów, mam bolące piersi a w zasadzie sutki, cały wczorajszy i dzisiejszy dzień mnie mdli, na szczęście bez wymiotów i gdy zjem to jest jakieś 30 min spokoju. Do tego nie mogę pic kawy!!! (KAWĘ UWIELBIAM!!) nie wiem czy robić test bo w sumie tyle razy już się zawiodłam ze nawet mi się już nie chce… staramy się od sierpnia. 😭🥰❤️❤️
 
Po objawach się raczej nie potwierdzi od tak czy to ciąża . Objawy mogą być urojone. Wybacz ale tak to się fachowo nazywa.
Bez testu raczej konkretnej odpowiedzi nie dostaniesz , a jedynie przypuszczenia.
 
Po objawach się raczej nie potwierdzi od tak czy to ciąża . Objawy mogą być urojone. Wybacz ale tak to się fachowo nazywa.
Bez testu raczej konkretnej odpowiedzi nie dostaniesz , a jedynie przypuszczenia.
Wiem co masz na myśli, urojone raczej nie, przestaliśmy się „starać” bo teraz to nawet nie na rękę nam by to było 🙈 ale dziękuje za odpowiedz.
 
Wiem co masz na myśli, urojone raczej nie, przestaliśmy się „starać” bo teraz to nawet nie na rękę nam by to było 🙈 ale dziękuje za odpowiedz.
Wiesz jeśli ostatnio miesiączka spóźniła ci się i przyszła 48dnia , skąd gwarancja że i teraz sie nie przesunęła.
Niemniej życzę pomyślnego wyniku przy obecnej sytuacji bo kto wie, a może akurat to jest to 😊
Jak będziesz już mieć pewność, że tak to jest to, udało się ... to daj znać 😉
Każda taka wiadomość cieszy.
 
reklama
Wiesz jeśli ostatnio miesiączka spóźniła ci się i przyszła 48dnia , skąd gwarancja że i teraz sie nie przesunęła.
Niemniej życzę pomyślnego wyniku przy obecnej sytuacji bo kto wie, a może akurat to jest to 😊
Jak będziesz już mieć pewność, że tak to jest to, udało się ... to daj znać 😉
Każda taka wiadomość cieszy.
nie mam pewności, oczywiście ze nie. Zrobie test, spróbuje umówić się do lekarza tak czy inaczej, bo takie długie cykle być nie mogą. Napewno dam znać 🥰
 
Do góry