reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 tydzień, nieregularny pecherzyk ciążowy

A w ogóle to przy becie 7000 powinno być już widać zarodek? Bo u mnie był tylko pęcherzyk bez nawet pęcherzyka żółtkowego.
 
reklama
Na to Ci nie odpowiem ale może być też tak że ciąża jest młodsza. Spróbuj być dobrej myśli
Wróciły plamienia. W tej ciąży nawet nie zdążyłam przyzwyczaić się do myśli, że jestem w ciąży. I mnie to tak nie zszokowało.no nic, zobaczę co będzie z jutrzejszą betą. No ale chciałabym już wiedzieć w jedną, albo druga stronę.
 
Tak się zastanawiam, że może poszłam na wizytę za wcześnie. Zobaczę jak ta beta dziś wieczorem. A jakby rosła, to może zaczekam że 2 tygodnie i pójdę na wizytę jeszcze do innego ginekologa.
 
Beta ponad 12000, a więc przyrost 80%, Ale popołudniu dość mocno krwawiłam, tym razem żywą czemerwoną krwią. Nie rozumiem już nic. Napisałam do ginekologa, poczekam na odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:
Beta ładna. Kurde. Kiedy masz kolejne USG ? Może warto wybrać się do kogoś innego, kto ma może lepszy sprzęt ?
Zadzwoniłam do mojego gina, powiedział, że beta rewelacyjna, dał receptę na heparynę i kazał przyjść w przyszłym tygodniu. To już będzie 7 tydzień, więc może będzie widać więcej. A teraz mam nie dźwigać, nie wspólżyć. Pytał czy nadal krwawi, bo jeśli tak, to miałabym przyjść od razu dziś.
 
Zadzwoniłam do mojego gina, powiedział, że beta rewelacyjna, dał receptę na heparynę i kazał przyjść w przyszłym tygodniu. To już będzie 7 tydzień, więc może będzie widać więcej. A teraz mam nie dźwigać, nie wspólżyć. Pytał czy nadal krwawi, bo jeśli tak, to miałabym przyjść od razu dziś.
No widzisz, jest może jednak jakaś nadzieja. Wiem że heparyna uratowała niejedna ciążę... Trzymam mocno kciuki. A teraz jedyne co możesz zrobić to zastosować się do zaleceń.
 
reklama
Do góry