reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 tydzień

Dołączył(a)
25 Wrzesień 2018
Postów
8
Witam. Zawsze miałam niereguralne cykle. Ostatnią miesiączkę dostałam 30.07. Na początku września zrobiłam dwa testy ciążowe, oba wyszły negatywne. Bolał mnie brzuch jak na okres ale go nie dostałam. Kilka dni temu zrobiłam kolejny test, wyszedł pozytywny. Dziś udałam się do ginekologa aby potwierdzić ciąże, lekarz w badaniu USG wykrył pęcherzyk ciążowy. Zlecił badanie Beta HCG. Wynik wskazuje na to że jestem w piątym tygodniu ciąży. Czy to może oznaczać że ciąża źle się rozwija? Według wyliczeń na podstawie pierwszego dnia miesiączki powinnam być już w ósmym tygodniu. Bardzo proszę o poradę, martwię się że z ciążą jest coś nie tak.
 
reklama
Witam. Zawsze miałam niereguralne cykle. Ostatnią miesiączkę dostałam 30.07. Na początku września zrobiłam dwa testy ciążowe, oba wyszły negatywne. Bolał mnie brzuch jak na okres ale go nie dostałam. Kilka dni temu zrobiłam kolejny test, wyszedł pozytywny. Dziś udałam się do ginekologa aby potwierdzić ciąże, lekarz w badaniu USG wykrył pęcherzyk ciążowy. Zlecił badanie Beta HCG. Wynik wskazuje na to że jestem w piątym tygodniu ciąży. Czy to może oznaczać że ciąża źle się rozwija? Według wyliczeń na podstawie pierwszego dnia miesiączki powinnam być już w ósmym tygodniu. Bardzo proszę o poradę, martwię się że z ciążą jest coś nie tak.
podaj wynik bety
 
Pozytywne nastawienie bardzo potrzebne !!! Podaj jutro wynik jak będziesz miała. 3mam kciuki by było dobrze. Nie martw się na zapas. Przy nie regularnych cyklach wszystko możliwe.
 
reklama
Pozytywne nastawienie bardzo potrzebne !!! Podaj jutro wynik jak będziesz miała. 3mam kciuki by było dobrze. Nie martw się na zapas. Przy nie regularnych cyklach wszystko możliwe.
Wydaje mi się że jakbym faktycznie zaszła w ciąże terminie owulacji wyliczonej na podstawie pierwszego dnia miesiączki (według mojego kalendarza byłby to dzień 24.08) to test który zrobiłam ok 9.09 pokazywałby wynik pozytywny a u mnie było odwrotnie
 
Do góry