reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 urodziny - zabawy dla dzieci?

Pscola

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Maj 2007
Postów
381
Miasto
Bayern
Czesc Kobitki,
moj Maxio bedzie mial w piatek 5-te urodzinki :-) i z tej okazji , jak zwykle przyjdzie kilka kolezanek i kolegow z przedszkola.
Moze macie jakies fajne pomysly na zabawy dla dzieci?
bedziemy prawdopodobnie swietowac w domu, bo pogoda jakas marna, potrzebuje wiec ze dwa pomysly.

Licze na Wasza kreatywnosc - i dzieki wielkie:-D
 
reklama
temat z bardzo dawna, ale widze, ze podbity Z fajnych zabaw dla 5latka to jak zawsze zabawa w chowanego, balony (np kto jak najdluzej bedzie podbijal swojego tak, zeby balonik nie spadl na ziemie) Mozna tez wziac woreczek, powkladac tam rozne przedmioty, a dzieci po kolei maja wkladac raczke do woreczka i bez wyciagniecia przedmiotu zgadnac, co jest w srodku ;) Mozna tez kupic farby do twarzy dla dzieci i zrobic im malowanie :) np dorysowywanie wasow, a'la kotek/piesek
 
Elaj78 to prawda, takie zabawy zawsze sprawiają dzieciakom mnóóóóóóstwo frajdy :) Fajne sa tez zabawy z takimi gotowymi planszami, w sklepie Congee.pl jest trochę takich za grosze, zabawy z Klaunem, w Piratów, Safari i inne.
 
robiłam młodemu przyjęcie urodzinowe jak dotąd 2 razy, na 5. i 6. urodziny. i wiecie co - dzieciaki w ogóle nie potrzebowały moderatora zabaw:-D wystarczył pokój, zabawki, baloniki, kredki, muzyka i pełna swoboda wyboru zajęć. dzieci są na tyle kreatywne, że myślę, iż dorośli im tylko mogą przeszkadzać;-)
 
robiłam młodemu przyjęcie urodzinowe jak dotąd 2 razy, na 5. i 6. urodziny. i wiecie co - dzieciaki w ogóle nie potrzebowały moderatora zabaw:-D wystarczył pokój, zabawki, baloniki, kredki, muzyka i pełna swoboda wyboru zajęć. dzieci są na tyle kreatywne, że myślę, iż dorośli im tylko mogą przeszkadzać;-)


To prawda, choć fajnie zrobić jakiś konkurs ;) Moja niedawno była i bardzo jej sie podobało,ze byly konkursy, ale nie wiem dokładnie jakie, bo nie pamiętała :-D
 
U nas furorę zrobiła gra planszowo-podłogogwa. Takie same zasady tylko zamaist pionków są dzieci i chodzą po kartkach z numerkami. Każdy numerek to jakieś zadanie, pytanie lub polecenie.
zABAWA PRZEDNIA
 
Na urodzinach córki, poza malowaniem buzi, skręcaniem balonów, przygotowałam koraliki do robienia "obrazków". Pomysł odgapiony z urodzin 7mio i 9cio latków w galerii artystycznej. Koraliki i podkładki do tych koralików to koszt 30zł w IKEA. To były 4te urodziny i w tym wieku byli goście. Maluchy potrzebowały co prawda pomocy dorosłych, ale dodatkowym bonusem było to, że po zaprasowaniu wieszałam dzieło na grubej nitce i był wisiorek. Każdy twórca zabierał swoje dzieło do domu.
 
Jak chcecie zrobić naprawdę fajne urodziny.. to zaproście dzieci z sąsiedztwa.. albo z przedszkola.. albooo.. coś droższego to.. najmijcie kogoś kto to zorganizuje :)
 
reklama
Ło kobiety, podziwiam Was ;) Mnie to absolutnie nie chciałoby się być kreatywną, zwłaszcza po całym dniu w pracy i wymyślać dzieciakowi zabawy. Swojemu synowi wyprawiłam urodziny w Coco Cafe. Animatorzy wybrali ciekawe zabawy, krasnale się nie nudziły :) Tańczyły, było karaoke… Teraz na wakacje wrzucili jakie promki, więc warto się zastanowić ;)
 
Do góry