reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 urodziny - zabawy dla dzieci?

Odświeżam temat na swoje własne potrzeby :) @Muffinka nie każdego stać na imprezy w takich miejscach. Ja też wyprawiam w domu. Właśnie za tydzień mamy urodzinki i chciałam się zapytać a propos zabaw o bum bum rurki. Jak myślicie czy to dobry pomysł na zabawę? Nie mamy ich jeszcze, ale koleżanka zaproponowała, że nam pożyczy.
 
reklama
Jak pożyczy, to bym skorzystała ;-)
Widziałam jak się dzieci nimi bawiły u córki w przedszkolu. Wydaje mi się tylko, że powinnaś podpytać koleżanki jak zorganizować zabawę z nimi. Bo chyba bez sensu by było gdyby dzieciaki tylko hałas nimi robiły.
 
Nie no przecież nie będą pukać bez sensu. Widziałam już na YT kilka zabaw. Dla mnie to jest ok, ale nie wiem czy dzieciakom się spodoba. Pożyjemy zobaczymy :)
 
Czasem nie warto urządzać niektórych zabaw na siłę,ale powyżej jest kilka naprawdę fajnych pomysłów,zresztą ja mogę poddac jeszcze jeden,a mianowicie albo wspólne malowanie albo też konkurs plastyczny,gdzie dzieci lepią z modeliny i plasteliny rożne rzeczy:)
 
Do góry