reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

50 dzień cyklu

Dołączył(a)
11 Sierpień 2014
Postów
6
Miasto
Jaworzno
Witam Wszystkich.

Zarejstrowałam się na tym forum, bo chciałabym się troszkę uspokoić. Nie chce zadawać pytania'' Czy jestem w ciąży?'' itd. Chciałabym po prostu znać Wasze zdanie.

Otóż mam cykl regularny 28 dniowy, miesiączka zazwyczaj trwa 5 dni. W maju krwawienie wystąpiło 26.05 standardowo trwało tyle ile trwać powinno, W czerwcu 23.06 natomiast krwawienie było dużo słabsze i trwało tylko 4 dni. Wyliczyłam że owulację powinnam mieć ok. 7-9 lipca, i w tych dniach kochałam się z mężem. Do czego zmierzam: W lipcu miesiączka nie wystąpiła w ogóle, dzisiaj jest 50 dzień cyklu, na początku myślałam że to przez pracę, stres do tego upały na dworze. W Piątek zrobiłam test ciążowy (bobo-test) jak byk wyszły dwie kreski już po kilku sekundach.

Rzekłabym ciąża, ale już taka jestem głupia, że naczytałam się w internecie o torbielach, które mogą opóźnić miesiączkę i dać fałszywy wynik testu i o kilku innych podobnych sprawach.


21 lipca czyli w dniu spodziewanej miesiączki strasznie bolał mnie brzuch, dokładnie tak jak przed @ ale ten nie przyszedł, bóle trwały kilka dni, niedługo po nich doszedł ból piersi, nie jakiś ostry i przeszkadzający raczej pobolewają same brodawki, do tego pojawiły mi się żyłki na piersiach, wydaje mi się,że zaczął mi przeszkadzać zapach smażonego mięsa, ale wiem że takie objawy można sobie uroić. Bardzo chciałabym dzidziusia i po prostu boję się rozczarować. Dodam, że wizytę u ginekologa mam dopiero w przyszłym tygodniu, a w tym tygodniu na betę nie ma mowy pracuję od 7-19 i niestety o dniu wolnym nie ma mowy.



Co wy o tym myślicie?
 
reklama
Szczerze powiedziawszy to moim zdaniem nie masz się co martwić bo najpewniej jesteś w ciąży i stres w tym momencie niewskazany. Testy ciążowe niezwykle rzadko dają wynik fałszywie pozytywny, odwrotnie zdecydowanie częściej się to zdarza. Ja w każdej ciazy robiłam tylko jeden test i żadnej bety, tak jak mówie w tą stronę testy się raczej nie mylą. Poczekaj do wizyty u lekarza, około 8 tygodnia od OM każdy lekarz zobaczy już bijące serduszko, czasami nawet wcześniej, nie pozostaje Ci nic innego jak czekac do wizyty. Trzymam kciuki.
 
Katasza tak jak pisałam nie mogę zrobić bety bo w tym tygodniu pracuje po 12 h dziennie w zeszłym zresztą też :-(


Jopal dziękuję :-) nigdy nie miałam żadnych problemów żadnych torbieli itd. Wiec powinno być ok. Ale mam chyba za dużo wolnego i czytam głupoty..
 
Do góry