reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

500+ jedno?

Tak to już stała data, bo ja mam rozpisane. Są chyba 3 albo 4 dni kiedy będą wypłacać. Do 5, 25, 25 i chyba 30.


Ja mialam zawszenok. 15 dnia.ksx, a teraz mam w pierwszej transzy, bo składałam na początku miesiąca wniosek. Koleżanka składała pod koniec i jeszcze za czerwiec nie dostała.

To chyba nie ma znaczenia. Ja składałam 28 lub 29 kwietnia. W każdym razie na koniec bo pamiętam, że mówiłam do męża że muszę ogarnąć to i pit. I na konto mi pieniądze wpłynęły 7.06 (a poprzednio z urzędu po między 25-31)

No chyba że się liczy to że rozpatrzyli wniosek 3 maja. Niemniej jednak i tak czytałam że ludzie składali w marcu i do dzisiaj wnioski nierozpatrzone. No i dla mnie to żenujące. Bo mi to nie jest aż tak potrzebne, ale są ludzie dla których ma to jakieś znaczenie.

Pominę fakt że przydała by się waloryzacja
 
reklama
@olka11135 Ja składałam też jakoś koniec kwietnia i też mi szybko rozpatrzyli. Ja zawsze przez bank składam i max do tygodnia mam decyzję. Nie wiem od czego to zależy.
 
Znajoma miała teraz tak samo: dzwoniła do zusu powiedzieli ze za poprzednie miesiące nie ma decyzji jeszcze. Zadzwoń do źródła.
 
To ja jeszcze ponownie przypomnę się z pytaniem, by wspomóc autorkę:

@Aleksandra2296 A składałaś 2 wnioski? Bo na każdy okres składa się osobno, tj. pierwszy wniosek powinien obejmować okres od narodzin do 31 mają, a drugi od 1 czerwca.
 
To ja jeszcze ponownie przypomnę się z pytaniem, by wspomóc autorkę:

@Aleksandra2296 A składałaś 2 wnioski? Bo na każdy okres składa się osobno, tj. pierwszy wniosek powinien obejmować okres od narodzin do 31 mają, a drugi od 1 czerwca.
Tak. Byłam w zusie osobiście wczoraj, na stronie pue musiałam napisać do nich o pilne wypłacenie ŚW-R 500+ za okres od marca do maja. Pani w okienku powiedziała że do miesiąca przyjdzie
 
Do góry