reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

500+ tylko dla zaszczepionych na COVID-19?

reklama
FDA dzisiaj w pełni zatwierdziła szczepionkę Pfizer-BioNTech. To do argumentujących o eksperymentach na ludziach i niechęci do szczepień warunkowo zatwierdzonym preparatem.
 
FDA dzisiaj w pełni zatwierdziła szczepionkę Pfizer-BioNTech. To do argumentujących o eksperymentach na ludziach i niechęci do szczepień warunkowo zatwierdzonym preparatem.
@kasiaa91 nie wiem, czy to trafi… w końcu to agencja amerykańska i dopuszcza nawet syrop kukurydziany… do polskiego ruchu AV trafi chyba tylko „doktor” Zięba i „niezależni lekarze”.

Mam nadzieję, że jak najszybciej dopuszczą preparaty do szczepienia dzieci.
 
FDA dzisiaj w pełni zatwierdziła szczepionkę Pfizer-BioNTech. To do argumentujących o eksperymentach na ludziach i niechęci do szczepień warunkowo zatwierdzonym preparatem.
FDA... Mam zerowe zaufanie do tej instytucji.
Jako przykład podam ci wkładkę jajowodowa antykoncepcyjna ess.ure.
Firma Bay.ern, która ja wyprodukowała i zaczęła sprzedawać na całym świecie, a po kilku latach wycofała (FDA wcześniej zatwierdziło jako bezpieczny produkt medyczny) i zapłaciła horrendalne sumy odszkodowań kobietom, które straciły zdrowie lub nawet życie, dzięki tej "zdrowej i bezpiecznej" metodzie antykoncepcji.
To tylko jeden przykład. Innych jest pełno. Poczytaj sobie o metodach dopuszczenia produktów medycznych na rynek przez FDA oraz o metodach dopuszczenia produktów pochodzących od innych, podobnych już udostępnionych produktów. Zero jakichkolwiek badań i analiz.
Już nie mówiąc o wpływie firm farmaceutycznych na decyzję podejmowane przez FDA i korupcję jaka tam panuje. Przykro mi, ale dla mnie to nic nie zmienia, ba! Tym bardziej będę się zastanawiać nad zasadnością szczepienia. Ta instytucja nie jest żadnym autorytetem jak dla mnie.
 
Ponieważ sytuacja epidemiczna w innych krajach pogarsza się w związku z ekspansją wariantu Delta, a w Polsce nadal większość osób jest niezaszczepiona, więc trwają dyskusje na temat tego, czy oprócz marchewki, jaką jest m.in. loteria szczepionkowa, powinien pojawić się kij dotyczący ograniczeń dla osób niezaszczepionych. Ciekawa jestem, co na ten temat sądzicie?

Jestem za
 
Do góry