reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

Chyba każda z nas nie raz sie martwiła, czy wszystko będzie OK po porodzie. Ja tez czasami mam takie czarne mysli, ale staram się je szybko odganiać, bo moja kolezanka kiedys mi powiedziała, że jak była w ciąży, to bardzo sie martwiła, żeby jej dziecko nie miało odstających uszu, no i synek urodził sie z odstajacymi uszami. Więc ja staram sie nie martwić.
Sylvi masz w brzuszku 2 istotki, więc brzuszek masz dużo większy i dlatego mazs takie problemy, ale mam nadzieje, że po porodzie wszystko wróci do normy, najwazniejsze, zeby maluszki były zdrowe.
 
reklama
SYLVI bardzo się cieszę, ze chociaż samopoczucie w domku sie poprawiło.. :) a co do rozstępów no to pewnie jest tak jak PYCHA napisała, nosisz dwie istotki w brzuchu...przez co brzusio większy od naszych, no a co za tym idzie - rozstępy..ale nie przejmuj się najważniejsze jest zdrowie maluszków i Twoje :)

a jeśli chodzi o myśli czy dziecko będzie zdrowe to chyba jednak każda z nas ma takie myśli, ale ja staram się źle nie myśleć...i mam nadzieję, że wszystko będzie OK i staram się nie martwić
 
I tak trzymac Madziuiniu, nie mysleć źle!!!!
Jak mnie nachodzą takie mysli, to szybko staram się zacząć mysleć, że moje dziecko będzie sliczne, zdrowe, inteligentne i wogóle naj naj naj!!!!
 
A moje ma krogulczy nosek, bo już strasznie nisko siedzi i mu ciasno ;D ::)
krogulczynosek4qw.jpg


I dziurki w nosie po tatusiu.... niestety....
 
Dajcie spokój, strasznie na lekarza na krzyczałam, ale powiedział, ze to tylko tak na zdjęciu widać, bo on kąta prostego nie mógł złapać, bo by mi się musiał w biodro wbić ;D ;D
 
witam wszystkie mamusie i brzuszki po bardzo dlugiej przerwie!!!!
wrocilysmy z zuzia cale i zdrowe.opalone i wypoczete. ;)
 
reklama
Do góry