reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

pewnie ze widzialam ;)
widuje ja co 2 tygodnie :) teraz mam 14 kwietnia usg i nie moge sie doczekac zeby zobaczyc czy wszystko wporzadku
 
reklama
Witam Cie Agulusiu!!! Fajnie że jesteś z nimi. Ja sie strasznie stresuje bo od soboty mam takie lekkie , ciemne plamienia. Idę dzis do lekarza i liczę już godz jeszczcze godz i 10 min. Chyba umrę ze strachu jestem totalnie zalamana cały wczorajszy dzien przepłakałam. Napisze zaraz do was jak wróce od mojego gin. Pozdrawiam
 
ja jak bylam z moim 4 letnim synkiem w ciazy tez takie plamienia mialam, narobilam paniki i jak sie okazalo to nie bylo nic niepokojacego, tylko pozostalosci wczesniejszych okresow bo macica sie rozciagala i wypychala je na zewnatrz.
nic sie nie martw musi byc dobrze jestem dobrej mysli ;)
 
a to moj kochany syneczek
6052004_d.jpg

6052001_d.jpg

6052002_d.jpg
 
Buuu Dziewuszki zaczynam łapac wage. Juz 1,5 kg o to dopiero poczatek 3 miesiaca. Kurde a wydawaloby sie ze sie nie objadam.
 
ja jak narazie nie przytylam tylko schudlam jakies 7 kilo
jak bylam z dominikiem w ciazy to tak samo przez pierwsze 3 miesiace schudlam 12 kilo a pozniej przybralam tylko 7.
 
reklama
Chcialam sie przywitac! Znalazlam to forum na wyszukiwarce, spodobalo mi sie  :). Tez jestem listopadowa mamusia. A dolegliwosci sie nasilaja, chyba wszystkie mozliwe. Nawet lenistwo  ;D
Pozdrawiam!!!
 
Do góry