reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

efka21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Marzec 2005
Postów
188
Witam!!!
Jak widać jestem pierwszą przyszłą mamusią na te4j stronce. To pewnie dlatego, że nie wszystkie przyszłe mamunie są świadome szczęścia jakie je spotka w listopadzie. Ja dowiedziałam się o moim szczęściu w zeszłym tygodniu i długo szukałam w necie takiej stronki jak ta. U mnie na razie występują standardowe objawy tj. makabryczne mdłości i totalne zmęczenie. Nie mam sił wstać z łóżka, parealiżuje mnie myśl że jutro muszę wytrzymac do 18.30 w mojej stresującej pracy. Do tego wszytskiego panicznie boję się poronić, tyle się o tym mówi, a w tak wczesnej ciąży jak ja to niemalże normalka!!! Co do brzuszka to, fakt stare ciuchy robią się przyciasnawe, ale nnie wiem czy to z powodu ciązy czy zwyczajnego obżarstwa. Pozdrawiam wszystkich!! :laugh:
 
reklama
Witam.Ja też licząc od ostatniej @ mam gdzieś 6tydzień. Zrobiłam test i jest pozytywny.Jednak poza tym nic nie wskazuje na mój odmienny stan. Organizmn funkcjonuje normalnie. Żadnych bolesnych piersi itp... Do tego przez jakieś 5 dni plamiłam i nie bardzo wiem co teraz. Tydzień temu byłam u Pani Gi. ale nic mi nie powiedziała podobno za wcześnie.Nawet miałam robione usg..A ty już byłaś? Wybieram się teraz w piątek może już będzie coś wiadomo.Jakby co termin wypada mi też na listopad.
 
Dziewczyny,gratulacje na poczatek.Aby z waszymi fasolkami wszystko ok.bylo.
gratulacje205m.jpg
 
Witaj Mika2!
Mam nadzieję, że Ty równiez juz w krótce upewnisz się że jestes w stanie blogosławionym. Ja wczoraj byłam na pierwszej wizycie. Lekarz robił mi USG i widziałam taka maluteńką kropeczkę to ONO!!!! Mój mąz go nazwał "kropek". Na razie jestem okrutnie szczęśliwa, w zasadzie nie mam żadnych jakiś bardzo uporczywych objawów, troszkę mnie razno mdli i tak czasem mi słabo. Z tego co słyszałam i przeczytałam na tej stronce to wszytsko dopiero przede mną. Za dwa tygodnie znów ruszam do lekarza, żeby miec już pewność na 100%. Strasznie się tylko boję poronić, bo teraz jest to zjawisko nader częste. Mam nadzieję, że już w krótce będzie nas więcej na tej stonce! Pozdrawiam wszystkie mamunie, które maja terminy juz na marzec i życze powodzonka! ;D
 
Dzien dobry chciałam sie przywitać ;) W czwartek robiłam pierwszy tescik, a wczoraj drugi, wyszły dwie wyraźne krechy:) Jeszcze do tej pory jestem w szoku, ze w końcu sie udało. Narazie z objawów ciązowych mam powiększone piersi i dokucza mi brak apetytu. Cały czas biore luteine, a dzisiaj smigam do lekarza, bo rano miałam bezowe plamienie i sie wystraszyłam. Trzymajcie kciuki zeby wszytsko było oki.
Pozdrawiam przyszłe mamsuie:)
 
Witaj Dodka!!!
Jak po pierwszej wizycie??Miałas USG??? Ja mam narazie te same objawy co Ty, tylko do tego wypijam dziennie 5l. wody, co się wiąże z nieustannym bieganiem do kibelka. Ciesze sie ze dolaczasz do nas. Pozdrowionka!
 
Hej ja też chciałam sie z Wami przywitać!
W piatek zrobiłam test i wyszły dwie kreski.. jestem w ciąży nie mogę w to uwierzyć..bolą mnie STRASZNIE piersi i mam mdłości no i ciągle jestem głodna i zmęczona.. w sobote miną dwa tygodnie od spodziewanej miesiączki w poniedziałek idę do lekarza.. chyba nie za wczesnie co? Ty juz efka widziałaś swojego kropka a po jakim czasie? Strasznie się stresuję bo to takie ekscytujące.. udało nam się za pierwszym razem.. dam znać jak poszło...na razie trzymajcie kciuki..i pozdrawiam. :)
 
Droga cammi! Mam nadzieję że na Twojej pierwszej wizycie tez zobaczysz swoją komóreczkę. Mój kropek byl tak strasznie malutki i trudno go bylo zauwazyć bo u lekarza byłam w 2 tyg. od zapłodnienia i w piątym dniu spóźnionego okresu. Co do mojego samopoczucia to dzis umieram. Ledwo się zwleklam z lóżka, troszke mnie mdli i ie wiem czy uda mi sie dziś wysiedzieć w pracy cały dzionek. Fajnie się maja te mamusie, które noormalnie kończą pracę tj. ok 16. Ja niestety siedze codziennie do 19.00 i myśl o tym doprowadza mnie do szału!Biedny ten mój kropek, musi sie stresowac przez tyle godzin w ciągu dnia! Jutro za to planuję wiiiiielie leniuchowanie nic mnie nie ruszy z wyrka!!!Trzymajcie sie Panie!!!
 
Droga efka!
Dzięki za odpowiedź.. ja to w ogóle się z totalnej niewiedzy postanowiłam poczekać trochę bo myślałam że jak pójde wczesnie do lekarza to na pewno nic nie bedzie jeszcze wiadomo na 100%.. a Ty już w drugim tygodniu.. z moich obliczeń wynika że zaczyna sie jutro 5 tydz ale do lekarza mogę iść dopiero w poniedziałek..bo tak przyjmuje..podobnire jak Ty ledwo znoszę chodzenie do pracy, ale Ty się przynajmniej wysypiasz...a ja musze wcześnie wstawać...ale nic chyba nie jest mi w stanie zepsuć radości.. nawet te mdłości i ospałość.. musimy się jakoś trzymać.. czego Tobie i innym życzę..na razie.
 
reklama
No to i ja sie do Waszej listy dopisuje. Termin mam na 4 listopada z miesiączki a na 10 z USG. Poniewaz ide juz spac (ospałość mnie wykancza) to pomarudze Wam jutro :) Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry