reklama

:(

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez knajda, 5 Listopad 2011.

1. knajda

knajda Jestem szczęśliwą mamą :)

[​IMG] przepraszam że tutaj piszę ale, muszę się wypłakać i wyżalić, że ten świat nie sprawiedliwy taki, dopadła mnie chandra, pisząc to lecą mi łzy. Czy kiedyś będzie dobrze, że nie będę musiała od 10 do 10 żyć, że będę miała co dzieciom dać jeść, a nie chodzić i prosić, a i tak nikt nie da...[​IMG][​IMG], potrzebuje wsparcia a nie mam go, chce lepszego życia i też nie mam, to że chodzę czystko ubrana że moje dzieci są zadbane to znaczy że nie mogę potrzebować pomocy. Pójdziesz do Państwa o posiłek prosić to przekroczysz 5 zł i nic nie dostaniesz...[​IMG][​IMG]

Przepraszam za słowa ale na prawdę mam dziś zły dzień, bo w lodówce pusto aż się płakać chce

2. nela_e

nela_e Sierpniowa mama'08

Az tak zle?Nikt Ci nie pomaga czy jak?

3. reklama
  4. knajda

Moja rodzina to chętnych nie należy, :( na Państwo liczyć nie mogę, bo zawsze coś znajdą aby nie pomóc :(... no i można powiedzieć, że jest gorzej niż źle... :no:

5. Domi1906

Domi1906 Fanka BB :)

Wiem, jak to jest. Kupisz w sklepie parę rzeczy i już 100 nie ma, a jeszcze pampersy czy proszek, ech.. Życie strasznie podrożało, a dla pomocy społecznej jesteś za bogaty, bo zazarabiasz o 5 zł za dużo. A pijaki dostają rodzinne i jest dobrze. Ech...

6. Emilia1983

Emilia1983 Fanka BB :)

Bo nie ma się kto za to wszystko zabrać. U nas na ulicy jest pijaczyna, który nigdy nigdzie nie pracował. I zawsze z Pomocy dostaje węgiel, dofinansowania do energii, pieniądze na żywność. Której i tak nie kupuje bo przepija, żenada :wściekła/y:. Oczywiście Panie z pomocy wiedzą że to pijaczyna a i tak pieniądze przyznają.

A zresztą nie tylko pijaki takowe dostają. Ludzie bogaci posiadający własne firmy też biorą. Bo na papierkach mają napisane najniższą krajową, ale należy się bo papierek najważniejszy.

Bardzo Ci współczuję, niestety w tym kraju trzeba samemu o wszystko walczyć i to dosłownie

7. Bodzinka

Bodzinka Lekko Stuknięta Mamuśka;)

Zgadzam się..U nas to samo, pijaczki dostaja kase z opieki, ostatnio słyszalam jak to z dyskoteki wróciła, bo imnie przekracza, nie ważne, że kasa na jedzenie i dom nie idzie..Dzieci brudne, glodne chodzą...A Ty jak wyglądasz za dobrze, a na papierku pare groszy za duzo to juz nie dostaniesz!!! i ta niesprawiedliwośc boli..bo nie dość, że pójście do opieki do najprzyjemniejszych nie należy, ale wiadomo dla dzieci się wszystko zrobi, to jeszcze patrza jakbys pańtwo okradała a taka pijaczyna na WSZYSTKO dostanie...Na żywność, na węgiel...Ech przykro mi :-(

8. kasiagie

kasiagie Fanka BB :)

A można ci jakoś pomóc?

9. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Uwaga,
    jeżeli ten watek ma zmienić charakter na pomocowy- to zostanie przeniesiony do tego działu , a osoba prosząca o pomoc zostanie poproszona o przesłanie dokumentów, które potwierdzają jej sytuację życiową:tak:

10. reklama
  11. bajkowa

bajkowa Fanka BB :)

Nawet nie wiem co napisać sama jestem bez pracy i poważnie chora tylko ja nie mam dieci to mi o tyle łatwiej

12. knajda

prosze o napisanie jakie dokumenty i gdzie mam przesłać

Poleć forum