reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5tc + 2 i dostałam teraz plamien!

Dmalw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2019
Postów
3 389
Dziewczyny, jestem w piątym tygodniu ciąży i właśnie wybierałam się na usg o godzinie szesnastej. Będąc teraz w łazience i robię siusiu na papierze zobaczyłam brązowo plamę… Konsystencja bardzo rzadko, wodnista. Błagam powiedzcie mi że to nie jest początek czegoś złego.

Na początku maja w siódmym tygodniu ciąży miałam zabieg łyżeczkowania bo miałam poronienie zatrzymane.
 
reklama
Minęły 24 h… I znowu mała ilość plamienia brunatnego… Nie jest to krew ale kolor Brunatny. Pod świadomie zaczynam się żegnać z tą ciążą. Porównywałam z rana moje poprzednie usg i na tym etapie przy jeszcze niższej bycie miałam Widoczne pęcherzyki ciałko.
Mam dość.

ckaiflw1prbvmdef.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Minęły 24 h… I znowu mała ilość plamienia brunatnego… Nie jest to krew ale kolor Brunatny. Pod świadomie zaczynam się żegnać z tą ciążą. Porównywałam z rana moje poprzednie usg i na tym etapie przy jeszcze niższej bycie miałam Widoczne pęcherzyki ciałko.
Mam dość.
Ja to Ci chyba nakopie do dupy!! Myslimy pozytywnie! Każda ale to kazda ciaza jest inna. Bo to zależy od momentu imolantacji owulacji nie rozdrabniaj tego wiem ze chcesz wiedzieć teraz juz w tej chwili czy jest dobrze czy będzie nikt Ci nie da gwarancji ale jak będziesz sie dolowac myślami i jeszcze mi tu zdjęcia porownywac to ja naprawdę wybiore się na wakacje w Twoje strony. Jest kropek? Jest. Czekamy az sobie urosnie. Lykamy witaminki i inne pyszne leki i cycki do przodu. Nie denerwujemy się bo to nic nie da. A plamienie to Ty kochana mozesz miec nawet i do konca ciazy czegi Ci nie zycze bo chyba wylysiejemy z tych nerwów z Toba. Lekarz powiedział ok to jest ok. Nie ma zywej krwi nie boli Cie brzuch. Luzzz:) :)
 
Ja to Ci chyba nakopie do dupy!! Myslimy pozytywnie! Każda ale to kazda ciaza jest inna. Bo to zależy od momentu imolantacji owulacji nie rozdrabniaj tego wiem ze chcesz wiedzieć teraz juz w tej chwili czy jest dobrze czy będzie nikt Ci nie da gwarancji ale jak będziesz sie dolowac myślami i jeszcze mi tu zdjęcia porownywac to ja naprawdę wybiore się na wakacje w Twoje strony. Jest kropek? Jest. Czekamy az sobie urosnie. Lykamy witaminki i inne pyszne leki i cycki do przodu. Nie denerwujemy się bo to nic nie da. A plamienie to Ty kochana mozesz miec nawet i do konca ciazy czegi Ci nie zycze bo chyba wylysiejemy z tych nerwów z Toba. Lekarz powiedział ok to jest ok. Nie ma zywej krwi nie boli Cie brzuch. Luzzz:) :)

Ty to mnie od razu do pionu stawiasz[emoji173]️[emoji255][emoji14]


ckaiflw1prbvmdef.png
 
Ostatnia edycja:
Tak. Poczekaj :) na USG widać że to maleństwo. Za 2 tygodnie jeszcze nie wiadomo czy będzie serduszko ale napewno będzie większy kropek. :)



A ja widzę :) Jak się przyjrzysz to na około kropka masz taką jasną aureolę. Tak właśnie na usg wygląda "okolica" (nie wiem jak to fachowo nazwać) pęcherzyka.

Możesz spać spokojnie bo pęcherzyk został uwidoczniony w jamie macicy. Teraz już tylko czekamy aż urośnie :)
TA aureola coś oznacza?
Dla mnie ta kropka nie różni się niczym od pozostałych na tym usg <szok>
ckaiflw1prbvmdef.png
 
TA aureola coś oznacza?
Dla mnie ta kropka nie różni się niczym od pozostałych na tym usg
ckaiflw1prbvmdef.png
A myślisz że w jaki sposób lekarz znalazł ciążę? :)
Wstawiam zdjęcie dużo starszej ciąży (z neta).
Tu jest dużo lepiej widoczna, ale jak kropek Ci urośnie to też tak u Ciebie będzie.

Ja wiem, że przez plamienia jest trudno się nie martwić. Ale co masz zrobić? Poddasz się i zaczniesz pić i palić żeby utopić smutki?

Na nic nie masz teraz wpływu więc po co się stresować? :) Jedyne co masz teraz robić to czekać na kolejne USG.
168.jpeg
 
Minęły 24 h… I znowu mała ilość plamienia brunatnego… Nie jest to krew ale kolor Brunatny. Pod świadomie zaczynam się żegnać z tą ciążą. Porównywałam z rana moje poprzednie usg i na tym etapie przy jeszcze niższej bycie miałam Widoczne pęcherzyki ciałko.
Mam dość.

ckaiflw1prbvmdef.png
Rozumiem Cię również chciałam wiedzieć już teraz od razu na czym stoję, w drugiej ciąży plamienia aż mi dech zabierały. Panika histeria że historia się powtarza a jednak się nie powtórzyła, cuda się zdarzają tak jak Ci mówiłam mogłaś mieć później owu mogło dojsc później do zapłodnienia i ciąża jest troszkę młodsza co nie oznacza że nie nadrobi tych dni czy nawet tyg. Trzymam kciuki :*
 
Beta z poniedziałku 750 i 4 dni później 500 (dzisiaj).
Serce mi pęka....
Życzę Wam wszystkiego dorego.

PS. może za szybko zaszłam w ciąże...bo w maju poroniłam. Teraz zaczekam dłuzej,
Przykro mi ;( bądź dzielna i nie poddawaj się:* mi lekarz zalecił 4miesiace odczekać ale ja po zabiegu i powiem Ci że mi ten czas dał dużo do myślenia z jednej strony rozpacz a z drugiej to były pierwsze 4miesiace od 2lat kiedy nie myślałam o zajsciu w ciążę, odpoczelam od tych myśli psychicznie w między czasie zrobiłam badania toxo,tsh,cytomegalia i inne oraz powiew. A w styczniu nie byłam pewna czy już chce zacząć starania bałam się nie wierzyłam że szybko znajdę w ciążę mąż zadziałał a ja wogole o ciąży nie myślałam. Trzymaj się kochana :*
 
Bardzo mi przykro ,kurde no jakie to nie sprawiedliwe , nie poddawaj się ,ale jeśli potrzebujesz to odpocznij trochę ,odpuść ,a jak przyjdzie czas na Ciebie to dziecko będzie ,zobaczysz wiem co mówię , też 2 razy przez to przeszłam ,trzymaj się i pisz my tu jesteśmy i służymy
 
reklama
Do góry