reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5tc+4 brak zarodka?

Moja wizyta u lekarza skończyła się niczym oprócz strachu.. pecherzyk 17mm, ciałko żółte 4,4mm zarodka brak (była jakaś kropka ale nie był pewny więc uznał że brak) akcji serca nie widać wcale. Lekarz uznał że przy takich wielkościach już powinno być widać, dodatkowo śluz podbarwiony krwią i kazał przyjść za 2 tygodnie. Nie mam plamień, na bieliźnie też żadnego podbawionego śluzu nie mam. Teraz jestem w 5tc + 2/4 dni. Czy jeszcze możliwe jest że zarodek i serce się pojawi? W poprzednich ciążach nie miałam takich rozterek...
U mnie widać było zarodka dopiero w 7 tc 5 tyg to mało myśle ze u wielu kobiet nie widać jeszcze zarodka .. i mój lekarz mówił ze to raczej normalne wiec spokojnie poczekaj dla pewności rób sobie beta hcg ja robiłam i byłam bardziej spokojna
 
reklama
Umowilam się do innego lekarza, z om to będzie 7tc+2, z mojego liczenia 6tc+2. Ale różnica między badaniami 5dni. Powinno być widać różnicę, ponieważ ciałko zołtkowe jest już duże. Wg mamy ginekolog nie powinno większe niż 7mm.. przynajmniej mniej się stresuje, bo wiem że badanie blisko
 
Hej. Ja miałam taki pęcherzyk 3 cm i ciałko zółte w skończonym 7 tyg a tydzień później już był zarodek z serduszkiem.
 

Załączniki

  • received_1948361168791343.jpeg
    received_1948361168791343.jpeg
    388,2 KB · Wyświetleń: 980
Byłam. Wg moich obliczeń to 6tc+2 od miesiączki 7+2 (cykle 35 dni )
Słowa lekarza to "zarodek mały jak na ten czas " ale serce było widać jak pracuje więc nawet mam już założona kartę ciąży a maluch mierży 6,2 mm. Marzenia się spełniają :)
 
reklama
Do góry