reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5tc+4 brak zarodka?

reklama
Wiecie co, mi się wydaje że jednak tam coś jest tak 1-2 mm ale boję się myśleć że jest ok. Patrzyłam na stare usg z podobnego okresu ciąży i widok bardzo podobny ale kiedyś lekarz nie wspominał o sercu itp tylko zlecił badania. Dlatego że tym razem zrobił inaczej się denerwuję :( a może coś się zmieniło w ciągu tygodnia kilku lat?
 
Wiecie co, mi się wydaje że jednak tam coś jest tak 1-2 mm ale boję się myśleć że jest ok. Patrzyłam na stare usg z podobnego okresu ciąży i widok bardzo podobny ale kiedyś lekarz nie wspominał o sercu itp tylko zlecił badania. Dlatego że tym razem zrobił inaczej się denerwuję :( a może coś się zmieniło w ciągu tygodnia kilku lat?

Nie przejmuj sie na zapas, wiem ze latwo sie mowi, ale i tak nic nie zrobisz. Poczekaj do kolejnej wizyty, bierz kwas foliowy i zajmij czyms glowe. U mnie te 3 tygodnie to byla meczarnia, ale chcialam uniknac kolejnej wizyty bez zarodka i skierowania do szpitala ( gdzie bym nie poszla ttylko czekala az az samo sie cos stanie) albo zarodka bez bijacego jeszcze serca i od nowa sie nakrecac.
 
Mam mdłości, ale lekkie i raz są raz ich nie ma. Piersi wrażliwe na dotyk ale tak samo jak mdłości lekko i raz są raz mniej. W sumie tydzień ciąży i obraz by mnie nie martwił, ale wymiary są spore a zarodka chyba brak. Też boje się że za te 2 tygodnie nadal nie będzie widać i znowu będzie stres..
 

Załączniki

  • 1543064382790-529903665.jpg
    1543064382790-529903665.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 3 293
Za 2 tygodnie powinno byc widać już na pewno :)
Co do objawów to ja teraz jestem w 8 tygodniu i tez objawy raz sa raz prawie nie...
Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko cierpliwie czekać:)
 
@Jaga1234 sluchaj mialam podobna sytuacje do Twojej, lekarz kazal chodzi mi z tygodnia na tydzien, ze juz powinnien byc zarodek, w koncu stwierdzil, ze to puste jajo i skierowal mnie na zabieg lyzeczkowania, na szczescie w szpitalu przed zabiegiem zrobili mi usg, okazalo sie, ze pojawil sie piekny zarodek z serduszkiem(bylo wtedy 2 dni) od poprzedniego usg z niby pustym jajem.
Takze czekaj na spokojnie, a przede wszystkim gdyby sie nawet za te dwa tygodnie okazalo ze puste jajo to idz sprawdzic do innego lekarza..Mozesz zrobic bete, jak pojawia sie zarodek to beta moze rosnac wolniej przy duzych parametrach, ale na pewno nie spada.
 
Mam nadzieję, (bo to będzie 7tc skończony) że przynajmniej zarodek będzie widać bo to będzie znaczyło że rośnie... okropne jest to czekanie i myślenie, dzisiaj nie mogłam zjeść obiadu bo mnie mdliło, nie wiem o ile to nerwy a o ile ciąża. Ciąża jest potwierdzona, lekarz kazał zrobić badania, więc wiem że szansa jest. Tym bardziej że jesteś ciałko żółte a wszędzie czytałam że jak jest to zarodek lada chwila powinien być, ze rzadko się zdarza żeby ciałko było a zarodka nie. Do tego czasu nie miałam żadnych problemów... ale boję się myśleć pozytywnie, bo boje się usłyszeć że jednak nic. Nad beta myślałam, ale nie wiem czy jest sens żebym w razie czego się nie nakręciła bardziej..
 
reklama
@Jaga1234 sluchaj mialam podobna sytuacje do Twojej, lekarz kazal chodzi mi z tygodnia na tydzien, ze juz powinnien byc zarodek, w koncu stwierdzil, ze to puste jajo i skierowal mnie na zabieg lyzeczkowania, na szczescie w szpitalu przed zabiegiem zrobili mi usg, okazalo sie, ze pojawil sie piekny zarodek z serduszkiem(bylo wtedy 2 dni) od poprzedniego usg z niby pustym jajem.
Takze czekaj na spokojnie, a przede wszystkim gdyby sie nawet za te dwa tygodnie okazalo ze puste jajo to idz sprawdzic do innego lekarza..Mozesz zrobic bete, jak pojawia sie zarodek to beta moze rosnac wolniej przy duzych parametrach, ale na pewno nie spada.

Popieram w 100% ile to przypadkow takich, ze w dzien lyzeczkowania niby pustego jaja okazuje sie , ze jest serce. Dlatego ja bym nie poszla i czekalam.
 
Do góry