reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5tc brak pęcherzyka, brązowe plamienie

reklama
Ja wczoraj miałam wizytę u ginekolog. I nie było widać pecherzyka. Dziś beta 1650 wiec wczoraj zapewne wynosiła ok 1000. Jeszcze widać było plyn douglasa więc też trochę niepokojące. Przyrost bety jest w normie bo w czwartek wynosiła 152. Progesteron miałam 52. Nie wiem czy to prawda ale wyczytałam gdzieś, że norma powyżej 25 progesteronu raczej wyklucza ciaze pozamaciczna. Już sama nie wiem co myśleć
Mam nadzieje, że nasi ginekolodzy mają poprostu zły sprzęt. Ja też mam wizytę za 2 tygodnie, a między czasie monitorować betę. Najgorsze takie czekanie:(
 
Ja wczoraj miałam wizytę u ginekolog. I nie było widać pecherzyka. Dziś beta 1650 wiec wczoraj zapewne wynosiła ok 1000. Jeszcze widać było plyn douglasa więc też trochę niepokojące. Przyrost bety jest w normie bo w czwartek wynosiła 152. Progesteron miałam 52. Nie wiem czy to prawda ale wyczytałam gdzieś, że norma powyżej 25 progesteronu raczej wyklucza ciaze pozamaciczna. Już sama nie wiem co myśleć
Mam nadzieje, że nasi ginekolodzy mają poprostu zły sprzęt. Ja też mam wizytę za 2 tygodnie, a między czasie monitorować betę. Najgorsze takie czekanie:(

W jakich jednostkach miałaś proga
 
Do góry