reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6+1 sam pęcherzyk ciążowy.

Mia991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Maj 2020
Postów
79
Kochane na poczatku napisze że mialam nieregularne cykle co 43 dni max a najmniej 21 dni, monitorowałam cykl zanim zaszłam w ciążę i w 4 cyklu się udało 🥳 termin miesiączki mniej więcej byl określony na podstawie możliwej owulacji tj. 21/22.05, parę dni przed @ tzn 3 dni zrobiłam test wyszła 2 blada kreska ale była w dniu spodziewanej @ była już wyraźna, zrobiłam bete przed @ wyszła 30,4 5 dni po była 619. Pierwsze usg było 2.06 z usg był to 4+4 tydz i był widoczny sam pęcherzyk ciążowy 6,6 mm 2 tyg później tj. 16.06 z usg 6+1 tydz i też był sam pęcherzyk ciążowy 18 mm... Lekarka już mi dała skierowanie do szpitala, nie dała żadnych szans że zarodek może się jeszcze pojawić, kazała za tydzień iść do innego lekarza by potwierdził jakby co to samo i powtórzyć bete więc dziś zrobiłam i czekam na wynik. Czy któraś przechodziła przez podobny stres co ja?dodaje zdjecie 6+1 tydz. ☹️
 

Załączniki

  • FB_IMG_1592424852509.jpg
    FB_IMG_1592424852509.jpg
    100,8 KB · Wyświetleń: 20 580
reklama
Kochane na poczatku napisze że mialam nieregularne cykle co 43 dni max a najmniej 21 dni, monitorowałam cykl zanim zaszłam w ciążę i w 4 cyklu się udało 🥳 termin miesiączki mniej więcej byl określony na podstawie możliwej owulacji tj. 21/22.05, parę dni przed @ tzn 3 dni zrobiłam test wyszła 2 blada kreska ale była w dniu spodziewanej @ była już wyraźna, zrobiłam bete przed @ wyszła 30,4 5 dni po była 619. Pierwsze usg było 2.06 z usg był to 4+4 tydz i był widoczny sam pęcherzyk ciążowy 6,6 mm 2 tyg później tj. 16.06 z usg 6+1 tydz i też był sam pęcherzyk ciążowy 18 mm... Lekarka już mi dała skierowanie do szpitala, nie dała żadnych szans że zarodek może się jeszcze pojawić, kazała za tydzień iść do innego lekarza by potwierdził jakby co to samo i powtórzyć bete więc dziś zrobiłam i czekam na wynik. Czy któraś przechodziła przez podobny stres co ja?dodaje zdjecie 6+1 tydz. ☹
Ja wg usg 6+0 z om 6+2, miałam sam pęcherzyk, dwa tygodnie później już z zarodkiem i serduchem.
Poczekaj na wynik bety, potem na kolejne usg.
Widzę, że usg jest z Babka Medica, oni mają raczej dobry sprzęt więc jeszcze pytanie czy był widoczny pęcherzyk żółtkowy?
 
Kochane na poczatku napisze że mialam nieregularne cykle co 43 dni max a najmniej 21 dni, monitorowałam cykl zanim zaszłam w ciążę i w 4 cyklu się udało 🥳 termin miesiączki mniej więcej byl określony na podstawie możliwej owulacji tj. 21/22.05, parę dni przed @ tzn 3 dni zrobiłam test wyszła 2 blada kreska ale była w dniu spodziewanej @ była już wyraźna, zrobiłam bete przed @ wyszła 30,4 5 dni po była 619. Pierwsze usg było 2.06 z usg był to 4+4 tydz i był widoczny sam pęcherzyk ciążowy 6,6 mm 2 tyg później tj. 16.06 z usg 6+1 tydz i też był sam pęcherzyk ciążowy 18 mm... Lekarka już mi dała skierowanie do szpitala, nie dała żadnych szans że zarodek może się jeszcze pojawić, kazała za tydzień iść do innego lekarza by potwierdził jakby co to samo i powtórzyć bete więc dziś zrobiłam i czekam na wynik. Czy któraś przechodziła przez podobny stres co ja?dodaje zdjecie 6+1 tydz. ☹️
Tak. Puste jajo płodowe. Tydzień później pojawilo się krwawienie i obyło się bez szpitala i lyzeczkowania, a za 3 miesiace byłam w ciąży. Dodam, że ponad 2 lata się staraliśmy.
 
U mnie tak wygladalo puste jajo plodowe :( Ale u Ciebie jeszcze jest wczesnie, moze sie to dobrze rozwinac :) Z beta jest tak ze przy pustym jaju niestety tez rosnie i sa wszystkie objawy. Co mowi lelarz?
 
Ja wg usg 6+0 z om 6+2, miałam sam pęcherzyk, dwa tygodnie później już z zarodkiem i serduchem.
Poczekaj na wynik bety, potem na kolejne usg.
Widzę, że usg jest z Babka Medica, oni mają raczej dobry sprzęt więc jeszcze pytanie czy był widoczny pęcherzyk żółtkowy?
Nie nie był widoczny sam pęcherzyk ciążowy ☹️
 
U mnie tak wygladalo puste jajo plodowe :( Ale u Ciebie jeszcze jest wczesnie, moze sie to dobrze rozwinac :) Z beta jest tak ze przy pustym jaju niestety tez rosnie i sa wszystkie objawy. Co mowi lelarz?
Co do objawow to u mnie różnie czuję się po prostu jak na okres... A lekarz mówi że to raczej puste jajo płodowe dlatego dostałam skierowanie do szpitala i iść do innego lekarza by potwierdził ☹️
 
reklama
Ja miałam taka sytuacje ze gdy byłam u lekarza 7+ 2 tc od ostaniej miesiączki był pęcherzyk ciazowy odpowiadający 6+2 tc oraz pęcherzyk zoltkowy 7mm. Lekarz stwierdził ciąże obumarła i dostałam skierowanie do szpitala :( w szpitalu stwierdzili puste jajo płodowe mimo tego ze był pęcherzyk zoltkowy..
 
Do góry