reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

6 dni przed @

Lilka2304

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej kobitki, ogl to w to wątpię bo raczej przy tych 3 % to musiał by byc fart. Od 3 dni strasznie się źle czuje @ za 6 dni, tak wiem za wcześnie na objawy ale ciągnie mnie coś w podbrzuszu co jakiś czas mam biegunkę źle się czuję fizycznie i psychicznie jakoś mam zachcianki na coś ale nie wiem na co po czym wgl nie chce nic jeść. Miał ktoś z was tak i okazało się że jednak się udało?, robiłam test czułość 20 ale była biel wizira więc nie szukam cienia bo nie wierzę już w nie, chłopak twierdzi że zachowuje się jak w 1 dzien @

Ostatnia edycja:
reklama

Asia28BK

Rozwiązania
0
To są chyba objawy nerwowej sytuacji,na objawy ciążowe stanowczo za wczesnie:-)
Za jakieś trzy dni powtórzyła bym test,albo zrobiła bete:-)

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
Sory, ale jak dla mnie post całkowicie nieczytelny - popraw, żeby był choć po polsku, z użyciem choć podstawowych znaków interpunkcyjnych. Próbowałam przeczytać, ale po kilku linijkach bez jednej kropki ale za to z ch""em, wymiękłam.......

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Trochę za wcześnie na objawy ciąży. Aa takie "zachcianki" typu na coś mam ochotę a potem nie chce mi się jeść mam zawsze jak łapie mnie choroba. Nie ma co sobie wkręcać czego kolwiek ponieważ rozczarowanie będzie bolało.

nina_00

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Zdecydowanie za wcześnie na objawy. Na tym etapie można sobie wmówić wszystko - jak na okres, jak na ciążę, jak na chorobę. A biegunka u mnie akurat zawsze była przed okresem, jak się okazało, miało to związek ze spadkiem progesteronu. Ale u Ciebie to chyba ze stresu.
Bądź cierpliwa, bo w ciąży później bardziej się dłużą dni od badania do badania ;)

kasiaa91

Rozwiązania
0
Hej kobitki, ogl to w to wątpię bo raczej przy tych 3 % to musiał by byc fart. Od 3 dni strasznie się źle czuje @ za 6 dni, tak wiem za wcześnie na objawy ale ciągnie mnie coś w podbrzuszu co jakiś czas mam biegunkę źle się czuję fizycznie i psychicznie jakoś mam zachcianki na coś ale nie wiem na co po czym wgl nie chce nic jeść. Miał ktoś z was tak i okazało się że jednak się udało?, robiłam test czułość 20 ale była biel wizira więc nie szukam cienia bo nie wierzę już w nie, chłopak twierdzi że zachowuje się jak w 1 dzien @
bol jajnika taki jak nigdy wcześniej miałam4 dni przed datą miesiączki, tak samo bardzo specyficzne bóle piersi.
Biegunka pod kątem hormonalnym jest raczej objawem spadku poziomu progesteronu (przed okresem i w ciąży skutkiem utrzymania wysokiego poziomu są raczej zaparcia, progesteron rozleniwia pracę jelit)

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
To mogą być objawy choroby, infekcji, więc nie ma się co nakręcać, tylko czekać cierpliwie do terminu @.
I najlepiej zrobić od razu betę, a nie testy, bo w testach jest doszukiwanie się cienia cienia, a beta rozwiewa wszelkie wątpliwości.

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Test biały = brak hormonu hCG w organizmie = brak objawów
Na spokojnie, na wszystko jeszcze za wcześnie :)

reklama
Do góry