reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 dni spóźnienia, negatywny test

Dołączył(a)
24 Listopad 2021
Postów
4
Hej, spóźnia mi się okres 6 dni, brak objawów jego nadejścia. Do tej pory okresy w miarę regularne (+/- 1 dzień). Stosunek bez zabezpieczenia dzień przed owulacją. Później miałam jednodniowe plamienie, kilka dni po owulacji. Zawsze miałam bóle piersi przed okresem, tym razem nic. Robiłam już 2 testy- jeden 2 dni po spóźnieniu, drugi wczoraj- oba popołudniu, oba negatywne. Nie mam żadnych objawów nadchodzącego okresu, które do tej pory miałam. Jeśli chodzi o objawy potencjalnej ciąży- zmęczenie, ospałość.
Czy mimo wszystko jest możliwe że jestem w ciąży, miałyście podobną sytuację? Warto robić kolejny test czy czekać?
 
reklama
Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi, oczywiście na betę się wybiorę jeśli w ciągu kilku dni nic się nie zmieni.
Teraz zauważyłam jasno różowe plamienie, ale to dosłownie minimalne. Co to może być? Na plamienie implantacyjne to chyba za późno?
 
Albo test o czułości 10, z porannego moczu, albo beta.
Polecam betę, bo nie będzie niedomówień, szukania kresek, domysłów, etc. :)
 
reklama
Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi, oczywiście na betę się wybiorę jeśli w ciągu kilku dni nic się nie zmieni.
Teraz zauważyłam jasno różowe plamienie, ale to dosłownie minimalne. Co to może być? Na plamienie implantacyjne to chyba za późno?
A wiesz kiedy była owulacja, że piszesz, że na implantacyjne za późno?? Miałaś monitoring cyklu?
 
Do góry