reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

6 dni spóźnienia, negatywny test

Hej, spóźnia mi się okres 6 dni, brak objawów jego nadejścia. Do tej pory okresy w miarę regularne (+/- 1 dzień). Stosunek bez zabezpieczenia dzień przed owulacją. Później miałam jednodniowe plamienie, kilka dni po owulacji. Zawsze miałam bóle piersi przed okresem, tym razem nic. Robiłam już 2 testy- jeden 2 dni po spóźnieniu, drugi wczoraj- oba popołudniu, oba negatywne. Nie mam żadnych objawów nadchodzącego okresu, które do tej pory miałam. Jeśli chodzi o objawy potencjalnej ciąży- zmęczenie, ospałość.
Czy mimo wszystko jest możliwe że jestem w ciąży, miałyście podobną sytuację? Warto robić kolejny test czy czekać?

reklama
Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi, oczywiście na betę się wybiorę jeśli w ciągu kilku dni nic się nie zmieni.
Teraz zauważyłam jasno różowe plamienie, ale to dosłownie minimalne. Co to może być? Na plamienie implantacyjne to chyba za późno?

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Albo test o czułości 10, z porannego moczu, albo beta.
Polecam betę, bo nie będzie niedomówień, szukania kresek, domysłów, etc. :)

reklama

witch84

Fanka BB :)
Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi, oczywiście na betę się wybiorę jeśli w ciągu kilku dni nic się nie zmieni.
Teraz zauważyłam jasno różowe plamienie, ale to dosłownie minimalne. Co to może być? Na plamienie implantacyjne to chyba za późno?
A wiesz kiedy była owulacja, że piszesz, że na implantacyjne za późno?? Miałaś monitoring cyklu?

Do góry