reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 mc biegunka, żółte pieniste wodniste kupki

Bobo25

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2017
Postów
99
Witam
Tak jak w tytule moja córeczka wczoraj w nocy zrobiła 4 kupki dzis za śnią tez 4. W nocy raz zwymiotowała, ogólnie była nie spokojna. Dzis pijąc mleko tez była nie spokojna Piła mniej niż zawsze zdecydowanie. Dałam jej obiadek ziemniaka z marchewka. Deserku nie dawałam. Jakiś czas temu zmieniłam wodę z butelkowej na filtrowana przegotowana kranowe. Tez podałam jej w sumie przed wczoraj i wczoraj do mleka kaszki żeby bardziej się nasyciła bo budzi się co 3 h na jedzenie (nic to nie dało) z nowości podałam jej wczoraj gruszkę.
Jestem zagubiona bo nie mieszkam w PL tu maja bardzo luźny stosunek do takich spraw. Ponad miesiąc temu miała bakterie kontylobakterie 3 dni byłyśmy w szpitalu, bo się odwadniala. Wszystko wtedy u niej trwało ponad tydzień .
Zastanawiam się czy to nie alergia pokarmowa. Ponieważ na mleku które pije Novalac Ar Digest od początku miała często żółte takie jak majonez kupki i suche policzki. Przy wdrażaniu obiadków kupki się ustabilizowały ale takie suche policzki ma w sumie cały czas. Nie wiem co myśleć, czy to woda, czy jedzenie czy alergia czy wirus. Miał ktoś podobne doświadczenia ?
 
reklama
Przedewszystkim przy tak malym dziecku ja bym nie ryzykowala, odwadnia sie w moment wiec pojechalabym do szpitala, pewnie istnieje u Was jakas izba przyjec czy cos w tym stylu?
Moj syn mial pol roku gdy mi dwa razy zwymiotowal i trafilismy do szpitala z lekkim odwodnieniem a to bylo kilka godzin i odwodnienie gotowe...
Ciezko spekulowac czy to wirus, alergia czy moze cos innego, na pewno trzeba sie zglosic do lekarza poniewaz widac, ze dzieje sie cos niepokojacego.
 
Do góry