reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 miesiecy i nie ma oznak zabkowania

U nas tez niebylo widac efektow zabkowania do wczoraj kiedy zajzalam na gorna szczke mojej Julci.Zobaczyłam tam pekniete dziaselka a zaraz za tym ledwo widocze perelki i to dziwnie bo niedaj ze pierwsze na goze to w dodatku dwójki:-D
A oto dowód;-):-)
jeden:cool2:

Shot with DSC-W55
drugi:laugh2:

Shot with DSC-W55
 
reklama
Mój Filip za nic na świecie nie da pokazać górnych ząbków. Jak tylko chcę mu tam zajrzeć to z całej siły zaciska usteczka. Nawet z zaskoczenia nie mogę. :baffled:
 
xmamuśka - ... ale numer z tymi górnymi dwójkami :-D. Gratulujemy Julci ząbków!!!!!

Fogia i MamaAntosia - ... hehehe .... próbujcie, próbujcie, a może coś upolujecie :-);-)
 
U nas zabkow ani widu ani slychu. Oczywiscie wszystkie oznaki zabkowania sa. Boze kiedy te zeby wyjda bo czasami nie mam juz sily na te chumorki.
 
Brawo dla Julci :tak::-D

U nas też na razie nic, a Witek jak tylko chcę zobaczyć dziąsełka to od razu zaslania je językiem i nie mogę go odsunąć by cokolwiek zobaczyć. Czasem jak się z nim wygłupiam to uda mi się tam zajrzeć :-D
 
Ewelcia jeszcze ząbków nie posiada, ale to pwenie będzie tak jak z Olcią. U niej pierwszy ząbek wyskoczył jak skończyła roczek:tak:. Pamiętam jak około 10 miesiąca spanikowałam już i poleciałam do lekarza, że to coś chyba nie tak, a lekarka stwierdziła tylko z uśmiechem :" A widziała pani kiedyś dziecko bez ząbków? spojkojnie, wyrosną!" Więc czekamy z moim szczerbolkiem na pierwsze perełki a narazie cieszymy się z tego rozbrajającego szczerbatego uśmiechu:tak:;-):-)

xmamuśka co za zdjęcie! Piękny ząbeczek! gratulacje dla Julci:tak::-D
 
reklama
A my mielismy dzisiaj straszna noc. Hubcio bardzo zle spal a co za tym idzie mamusia tez (tatusia tez budzilismy a co czemu ma miec lepiej niz my:-)). Zabki coraz bardziej daja znac o sobie ale dalej zadnego nie widac.:no:
Xmamuska zabki rewelka.
 
Do góry